Puchar Polski w Giżycku i Jeziorsku ODWOŁANE

Ze względu na słabe perspektywy wiatrowe regaty Pucharu Polski Formuły Windsurfing zaplanowane na dni 18-20.05.2017r. w Giżycku zostały odwołane.

Również odwołane zostają regat Pucharu Polski Formuł Windsurfing w Jeziorsku.

Najmocniej przepraszamy za zaistniała sytuację i zapraszamy za tydzień na kolejny przystanek do Rewy. Mamy nadzieję, że tam prognozy dopiszą.

Wyniki z I edycji Pucharu Pucka

I Edycja Pucharu Pucka FORMUŁY WINDSURFING

PUCK, 12 – 14.05.2017

FW Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3,
Entries: 22, Scoring system: Appendix A

Rank Division Nat SailNo Name Birth Club R1 R2 R3 Score
1 POL 25 Mokrzycki Hubert 1982 AZS UW WARSZAWA 1.0 1.0 1.0 3.0
2 POL 13 Guzdek Kuba 1983 AZS POZNAŃ 3.0 3.0 2.0 8.0
3 POL 48 Mroczyński Wojciech 1990 MOS 2 WARSZAWA 4.0 2.0 4.0 10.0
4 GMaster POL 381 Dittrich Paweł 1970 WSV WERDER 7.0 4.0 3.0 14.0
5 GMaster POL 507 Dudziński Witold 1970 JKW POZNAŃ 6.0 7.0 6.0 19.0
6 Master POL 179 Buchholz Sławomir 1973 KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC 5.0 5.0 10.0 20.0
7 Master POL 14 Słomski Tomasz 1972 MOS 2 WARSZAWA 10.0 6.0 7.0 23.0
8 GMaster POL 508 Wróż Jacek 1970 PSW 13.0 8.0 8.0 29.0
9 POL 211 Kłopociński Maciej 1993 MOS 2 WARSZAWA 2.0 23.0 DNF 5.0 30.0
10 GMaster POL 333 Wijas Grzegorz 1970 PSW 8.0 9.0 14.0 31.0
11 Veteran RUS 10 Pavlenko Siergiej 1960 KALININGRAD 9.0 10.0 13.0 32.0
12 GMaster SWE 103 Johansson Michael 1965 OWC 12.0 11.0 16.0 39.0
13 Master POL 177 Radecki Rafał 1973 ARMATOR PRYWATNY 16.0 13.0 12.0 41.0
14 Master POL 117 Prokopiak Paweł 1980 PSW 15.0 14.0 15.0 44.0
15 POL 9 Klimaszyk Jan 1995 ŻLKS POZNAŃ 11.0 23.0 DSQ 11.0 45.0
16 Master POL 661 Kalębka Michał 1976 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 14.0 23.0 DNF 9.0 46.0
17 POL 162 Sidełko Tomasz 1990 PSW 17.0 15.0 17.0 49.0
18 GMaster RUS 44 Derkach Vladimir 1968 KALININGRAD 23.0 DNC 12.0 23.0 DNC 58.0
19 POL 56 Morawski Adam 1996 MOS 2 WARSZAWA 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 69.0
19 GMaster POL 63 Wrembel Andrzej 1961 ARMATOR PRYWATNY 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 69.0
19 Master POL 110 Wysocki Maciej 1976 „HALS”CHODZIEŻ 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 69.0
19 Master POL 700 Grzegorczyk Robert 1975 PSW 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 69.0

FW_Slalom Class

Sailed: 6, Discards: 2, To count: 4,
Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Rank Class Division Nat SailNo Name Birth Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Score
1 FW_Slalom POL 25 Mokrzycki Hubert 1982 AZS UW WARSZAWA (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0
2 FW_Slalom POL 48 Mroczyński Wojciech 1990 MOS 2 WARSZAWA (15.0 DNC) 3.0 2.0 (4.0) 3.0 2.0 10.0
3 FW_Slalom GMaster POL 381 Dittrich Paweł 1970 WSV WERDER 2.0 2.0 (10.0) 2.0 4.0 (5.0) 10.0
4 FW_Slalom POL 211 Kłopociński Maciej 1993 MOS 2 WARSZAWA (3.0) (4.0) 3.0 3.0 2.0 3.0 11.0
5 FW_Slalom GMaster POL 508 Wróż Jacek 1970 PSW 4.0 (7.0) 4.0 5.0 5.0 (6.0) 18.0
6 FW_Slalom POL 56 Morawski Adam 1996 MOS 2 WARSZAWA 5.0 5.0 5.0 (6.0) 6.0 (12.0) 21.0
7 FW_Slalom Master POL 117 Prokopiak Paweł 1980 PSW 6.0 (8.0) 6.0 7.0 (8.0) 7.0 26.0
8 FW_Slalom POL 9 Klimaszyk Jan 1995 ŻLKS POZNAŃ (15.0 DNC) 6.0 (11.0) 10.0 11.0 4.0 31.0
9 FW_Slalom Master POL 110 Wysocki Maciej 1976 „HALS”CHODZIEŻ 8.0 10.0 7.0 (11.0) 7.0 (13.0) 32.0
10 FW_Slalom GMaster RUS 44 Derkach Vladimir 1968 KALININGRAD (9.0) 9.0 9.0 8.0 (15.0 DNC) 8.0 34.0
11 FW_Slalom Master POL 661 Kalębka Michał 1976 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 7.0 (12.0) 8.0 12.0 (15.0 DNC) 9.0 36.0
12 FW_Slalom Master POL 179 Buchholz Sławomir 1973 KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC (15.0 DNC) 11.0 (15.0 DNC) 9.0 9.0 10.0 39.0
13 FW_Slalom Master POL 177 Radecki Rafał 1973 ARMATOR PRYWATNY (15.0 DNC) (15.0 DNC) 12.0 15.0 DNC 10.0 11.0 48.0
14 FW_Slalom GMaster POL 63 Wrembel Andrzej 1961 ARMATOR PRYWATNY 10.0 13.0 (15.0 DNC) 13.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 51.0