Wyniki III eliminacji Pucharu Pucka po 3. dniu regat

Raceboard II elimiacja

Rank Division Nat SailNo Name Birth Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 GMaster POL 92 Kutyła Irek 1971 „BAZA”MRĄGOWO (3.0) (3.0) 1.0 (3.0) 2.0 3.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 12.0
2 Master POL 48 Jopyk-Misiak Maria 1972 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 2.0 1.0 2.0 1.0 3.0 2.0 3.0 3.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) (4.0) 17.0
3 GMaster POL 299 Staniszewski Dariusz 1967 KW OXYO (6.0 DNC) (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 6.0 DNC 21.0
4 Veteran POL 271 Srzednicki Michał 1941 „SZTURWAŁ”KALISZ 1.0 2.0 3.0 2.0 (5.0) (5.0) (5.0) 5.0 4.0 3.0 3.0 23.0
5 POL 78 Tarnicki Grzegorz 1985 „ALTERNATYWA”DOBRZYŃ (6.0 DNC) (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 2.0 31.0

 

Formula

Rank Division Nat SailNo Name Birth Club R1 R2 R3 R4 Score
1 POL 25 Mokrzycki Hubert 1982 AZS UW WARSZAWA (1.0) 1.0 1.0 1.0 3.0
2 POL 13 Guzdek Kuba 1983 AZS POZNAŃ 2.0 (21.0 DNC) 2.0 2.0 6.0
3 GMaster POL 381 Dittrich Paweł 1970 WSV WERDER 3.0 (21.0 DNC) 3.0 3.0 9.0
4 Master LTU 11 Giedrius Liutkus 1976 SURFHOUSE.LT (21.0 DNC) 2.0 4.0 4.0 10.0
5 GMaster POL 333 Wijas Grzegorz 1970 PSW (21.0 DNC) 4.0 5.0 6.0 15.0
6 Master POL 26 Święty Andrzej 1976 DKŻ DOBRZYŃ 4.0 5.0 (8.0) 7.0 16.0
7 GMaster POL 507 Dudziński Witold 1970 JKW POZNAŃ 5.0 3.0 9.0 (21.0 DNC) 17.0
8 Master POL 179 Buchholz Sławomir 1973 KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC (21.0 DNC) 6.0 6.0 5.0 17.0
9 Master POL 14 Słomski Tomasz 1972 GLOBITEL (21.0 DNC) 8.0 7.0 9.0 24.0
10 Master POL 661 Kalębka Michał 1976 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 9.0 (21.0 DNC) 10.0 8.0 27.0
11 GMaster RUS 604 Oborenko Andrey 1967 KALININGRAD (21.0 DNC) 11.0 11.0 10.0 32.0
12 Junior POL 182 Szmit Piotr 1998 AZS POZNAŃ 6.0 7.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 34.0
13 GMaster POL 15 Smętek Witold 1962 POGORIA 7.0 9.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 37.0
14 Junior POL 163 Romanowski Tomasz 1999 AZS POZNAŃ 8.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 50.0
15 Master POL 177 Radecki Rafał 1973 PSW (21.0 DNC) 10.0 21.0 DNC 21.0 DNC 52.0
16 Master POL 700 Grzegorczyk Robert 1975 PSW (21.0 DNC) 21.0 DNC 12.0 21.0 DNC 54.0
17 Master POL 117 Prokopiak Paweł 1980 PSW (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0
17 POL 56 Morawski Adam 1996 MOS 2 WARSZAWA (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0
17 GMaster POL 824 Sobczyk Janusz 1968 KSW NIEPORĘT (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0
17 Junior POL 144 Machura Kajetan 2002 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0

 

Slalom

Zawiadomienie o MP PSW T293

Zawiadomienie o regatach

Mistrzostwa Polski PSW w klasach Techno 5,8 i 4,0
Stare Sady, SUNPORT, 25-27.08.2017 r.

1. TERMIN I MIEJSCE REGAT
• Regaty rozegrane zostaną w dniach 25-27.08.2017 r.
• Miejscem regat jest jezioro Tałty w pobliżu Starych Sadów.
• Start do pierwszego wyścigu regat w dniu 25.08.2017 r. o godz. 13.00.

2. ORGANIZATOR
Organizatorem regat jest Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu i SUNPORT Stare Sady.

3. BIURO REGAT
Biuro Regat mieścić się będzie na terenie portu SUNPORT w Starych Sadach

4. PRZEPISY
• Regaty zostaną rozegrane zgodnie z „przepisami” zdefiniowanymi w Przepisach Regatowych Żeglarstwa WC 2017-2020.
Klasy startujące:
-BicTechno 4,0
-Klasa otwarta 4,0 (dowolna deska i żagiel 4,0)
-BicTechno 5,8 (dowolny pędnik nie większy jak 5,8)

5. ZGŁOSZENIA DO REGAT
5.1 Zgłoszeń należy dokonać, e-mailem na adres: k.nabialek@sunport.pl – w terminie do 20.08. 2017 r. Zgłoszenie nadesłane po upływie powyższego terminu będą podlegały opłacie podwyższonej o 10 zł,
5.2 Zgłoszenia ostateczne przyjmowane będą w Biurze Regat w dniu 25.08.2017 r. w godz. od 10.00 do 11.30.
5.3 Podczas procedury zgłoszeniowej w miejscu regat, obowiązuje posiadanie następujących dokumentów:
• dowód wpłaty wpisowego do regat;
• aktualne badanie lekarza sportowego;
• licencja sportowa
• ubezpieczenie OC;
• licencja PZŻ na reklamę indywidualną

6. WYMAGANIA DLA ZAWODNIKÓW
• W regatach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający uprawnienia wynikające z Kodeksu Uprawnień WC.
• Opłata wpisowa do regat dla zawodników:
– klasa TEC 4.0; 5,8; – 60 zł.

7. PROGRAM REGAT

piątek 25.08.2017 10.00 – 11.30
12.00              13.00
rejestracja zgłoszeń                             otwarcie regat
gotowość startowa
sobota 26.08.2017 10:30–18:00 wyścigi
niedziela 27.08.2017 11:00-14:00              16:00 wyścigi                            zakończenie regat

7.1 Planowane jest rozegranie 11 wyścigów
7.2 W dniu 27.08.2017 r. sygnał ostrzeżenia nie może być podany później niż o godzinie 13.30

8. INSTRUKCJA ŻEGLUGI
Będzie przedstawiona i rozdana w dniu 25.08.17 r. w biurze regat podczas przyjmowania zgłoszeń.

9. POMIARY KONTROLNE
Pomiary kontrolne sprzętu i wyposażenia bezpieczeństwa określonego przepisami regatowymi i klasowymi dokonane zostaną podczas regat.

10. PUNKTACJA
Przewiduje się rozegranie 11 wyścigów. Przy rozegraniu 3 wyścigów regaty zostaną uznane za ważne.

11. ŁODZIE TRENERÓW I OBSERWATORÓW
Wszystkie motorówki trenerów i obserwatorów uczestniczących w regatach wymagają akredytacji organizatora regat podczas procedury zgłoszeniowej.

12. PRAWA DO WIZERUNKU
Zgłaszając się do regat zawodnik wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swego wizerunku przez Organizatorów i sponsorów podczas zdjęć, filmów i innych reprodukcji w czasie trwania regat oraz we wszystkich materiałach dotyczących regat.

13. NAGRODY.
Miejsca 1-3 w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają medale, zawodnicy 1 – 3 otrzymują nagrody rzeczowe.

14. ZASTRZEŻENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
Wszyscy uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialność. Żadna z czynności wykonana lub niewykonana przez organizatorów nie zwalnia uczestników regat od odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przez zawodnika lub jego jacht wynikającą z udziału w regatach.

15. ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Uczestnicy mogą skorzystać z zakwaterowania :

w Wagabundzie w Mikołajkach
180 PLN za domek 3 osobowy
240 PLN za domek 4 osobowy

Wyżywienia :
W SunPorcie, śniadania i obiadokolację – 55 PLN / osoba

Dane do kontaktu w sprawie noclegu :
WAGABUNDA
11-730 Mikołajki
ul. Leśna 2
tel.502 502 504

na hasło – regaty PSW

http://www.wagabunda-mikolajki.pl/galeria
Wojciech Caban, 665 911 309, wojtek.caban@wp.pl
Katarzyna Nabiałek, 784 509 576, k.nabialek@sunport.pl