Instruktorzy PSW

Instruktorzy wykładowcy PSW
Stolarski Jakub nr 0
Kaczmarek Adam nr 1
Bakes Adam nr 2
Jakub Kaczmarek nr 4

 

Instruktorzy sportu PSW Numer I Rok uzyskania uprawnień
Adam Łożyński 1S/2015
Wiktor Kuczyński 2S/2015
Robert Ostrowski 3S/2015
Łukasz Buderaski 4S/2015
Adam Nestorowicz 6S/2015

 

Banach Artur 1S/2014
Broekere Adam 2S/2014
Słoma Szymon 3S/2014
Świętalski Arkadiusz 4S/2014
Peszko Jacek 5S/2014
Klimaszyk Jan 6S/2014
Stachura Kacper 7S/2014
Kapuściński Maciej 8S/2014
Wojnowski Robert 9S/2014
Mikuła Łukasz 2013
Myszkowski Piotr 2013
Nerling Witold 2013
Paruzel Krystian 2013
Pellowski Robert 2013
Bartnik Jan 2012
Kaczmarek Jakub 2012
Klimczak Piotr 2012
Leonowicz Kasper 2012
Maszkiewicz Jan 2012
Michalski Jarosław 2012
Mikuła Agnieszka 2012
Nowacki Piotr 2012
Ożóg Andrzej 2012
Piasecki Jacek 2012
Rajtar Zbigniew 2012
Maciej Rutkowski 2012
Sztemberg Tomasz 2012
Instruktorzy sportu MS+PSW
Brzezina Roman 2003
Brzozowski Marek 2003
Brzozowski Wojciech 2003
Budziszewski Piotr 2003
Florczyk Piotr 2003
Gojżewski Maciej 2003
Grzegrzółka Paweł 2003
Grzejszczyk Tomasz 2003
Iwaskiv Igor 2003
Jankowiak Jakub 2003
Jankowiak Piotr 2003
Kania Piotr 2003
Kinastowski Krystian 2003
Klimkowski Maciej 2003
Kordal Krzysztof 2003
Kwiek Bartłomiej 2003
Oleksowicz Maciej 2003
Orlikowski Piotr 2003
Ponto Małgorzata 2003
Powolny Maciej 2003
Skurzak Karol 2003
Staszkiewicz Adam 2003
Stawicki Andrzej 2003
Szlagowski Piotr 2003
Zgodziński Wiktor 2003
Instruktorzy  PSW 2016 Rok uzyskania uprawnień
Grzegorz Bartler 1S/2016 SPORTU 2 2021
Mikołaj Guzikowski 2S/2016 SPORTU 2 2021
Karol Sadowski 3S/2016 SPORTU 2 2021
Tomasz Żegeń 4S/2016 SPORTU 2 2021
Szymon Rogosz 5S/2016 SPORTU 2 2021
Hanna Miśniakiewicz 6S/2016 SPORTU 2 2021
Aleksandra Łukaszewicz 7S/2016 SPORTU 2 2021
Jan Bednarkiewicz 8S/2016 SPORTU 2 2021
Krzysztof Miedzierski 9S/2016 SPORTU 2 2021
Martyna Mossakowska 10S/2016 SPORTU 2 2021
Mateusz Grochowski 11S/2016 SPORTU 2 2021
Jakub Filipczyk 12S/2016 SPORTU 2 2021
Krystian Olma 13S/2016 SPORTU 2 2021
Jędrzej Madler 14S/2016 SPORTU 2 2021
Albert Nowosad 15S/2016 SPORTU 3 2021
Kamil Rzechowski 16S/2016 SPORTU 3 2021
Bartosz Chronowski 17S/2016 SPORTU 3 2021
Antoni Dulczewski 18S/2016 SPORTU 3 2021
Jan Barański 19S/2016 SPORTU 3 2021
Dominik Chyła 20S/2016 SPORTU 3 2021
Octavia Halas 21S/2016 SPORTU 3 2021
Witold Iracki 22S/2016 SPORTU 3 2021
Instruktorzy rekreacji PSW POZIOM 2 Rok uzyskania uprawnień
Maciej Cieluch 1R2/2015
Wojciech Smyła 2R2/2015
Wojciech Ciesielski 3R2/2015
Piotr Pawelec 4R2/2015
Mariusz Pisarski 5R2/2015
Ignas Cijunaitis 6R2/2015
Kristina Aleksejunaite 7R2/2015
Michał Zięba 10R2/2015
Olivia Caspari 11R2/2015
Jan Gołda 13R2/2015
Mikołaj Jaworski 14R2/2015
Maksymilian Czaplewski 15R2/2015
Piotr Trzmiel 16R2/2015
Dawid Wal 17R2/2015
Patryk Zduńczak 18R2/2015
Marcin Żyliński 20R2/2015
Maciej Młynarski 21R2/2015
Aleksandra Szczęch 22R2/2015
Paweł Skibiński 23R2/2015
Patrycja Lis 24R2/2015
Jan Sznajd 25R2/2015
Michał Bogacz 26R2/2015
Jan Koronkiewicz 27R2/2015
Filip Bruchnalski 28R2/2015
Marcin Włodarski 29R2/2015
Maria Leonowicz 30R2/2015
Paweł Błaszczak 31R2/2015
Bartosz Brożek 32R2/2015
Krzysztof Jałoszyński 33R2/2015
Katarzyna Nabiałek 35R2/2015

 

Instruktorzy rekreacji PSW POZIOM 1 Rok uzyskania uprawnień
 Wojciech Waszkiewicz  1R/2015
Agata Różycka 2R/2015
Krzystof Kaplyta 3R/2015
Maciej Stolarczyk 4R/2015
Maciej Ścibich 5R/2015
Święcicki Aleksander 6R/2015
Karina Ostrowska 7R/2015
Mateusz Malewski 9R/2015
Maks Michalik 10R/2015
Beniamin Rostankowski 11R/2015
Paweł Bratkowski 12R/2015
Victoria Patyna 13R/2015
Anna Bytnar 14R/2015
Aleksandra Orlańska 15R/2015
Agata Harat 16R/2015
Mateusz Tarczyński 17R/2015
Kacper Zalewski 18R/2015
Bartłomiej Gruba 19R/2015
Sebastian Gozłowski 20R/2015
Marcin Mell 21R/2015
Marta Maciejczyk 22R/2015
Filip Pawłowski 23R/2015
Patryk Długajczyk 24R/2015
Paweł Garbuliński 25R/2015
Piotr Stolarczyk 26R/2015
Karolina Groblewska 27R/2015

 

 

Instruktorzy rekreacji PSW Rok uzyskania uprawnień
Słowik Grzegorz 1R/2014
Babski Maciej 2R/2014
Rusin Łukasz 3R/2014
Bocian Marcin 4R/2014
Bucki Igor 5R/2014
Kowalczyk Jakub 6R/2014
Szczepaniak Michał 7R/2014
Tarasiewicz Wojciech 8R/2014
Patok Maciej 9R/2014
Konieczka Marcin 10R/2014
Różycki Paweł 11R/2014
Rewerelli Michał 12R/2014
Peszko Juliusz 13R/2014
Sarzyński Jakub 14R/2014
Włoch Krzysztof 15R/2014
Mikołajczyk Michał 16R/2014
Ostrowski Michał 17R/2014
Piszczatowski Artur 18R/2014
Smoleń Jakub 19R/2014
Sarzyński Maciej 20R/2014
Korczyński Witold 21R/2014
Polański Jakub 22R/2014
Piątek Agnieszka 23R/2014
Morzyk Filip 24R/2014
Sikora Rafał 25R/2014
Spałek Kevin 26R/2014
Orliński Filip 27R/2014
Banaszczyk Grzegorz 28R/2014
Sarbak Bartosz 29R/2014
Sawala Piotr  31R/2014
Boćkowski Jakub 32R/2014
Strubiński Konrad 33R/2014
Magdalena Pawelec 35R/2014
Sabatowski Karol 37R/2014
Grażyna Łopata 40R/2014
Julia Chmielewska 42R/2014
Bicki Karol 2013
Bicki Łukasz 2013
Bross Krzysztof 2013
Dąbrowski Robert 2013
Gutkowska Agnieszka 2013
Januszewski Wojciech 2013
Jasiński Konrad 2013
Karnus Mariusz 2013
Kędra Magda 2013
Komar Maria 2013
Kraszewska Monika 2013
Lussa Michał 2013
Łożyński Adam 2013
Marciniak Hubert 2013
Myszkowska Monika 2013
Nawrocki Mariusz 2013
Nowakowski Przemysław 2013
Ostrowski Robert 2013
Pakosz Julia 2013
Pisarski Zbigniew 2013
Powolny Marta 2013
Różycki Paweł 2013
Siemczyk Wiesław 2013
Sikora Krzysztof 2013
Spychalski Jakub 2013
Świniarski Wojciech 2013
Szczepaniak Michał 2013 , 7R/2014
Walerowicz Paweł 2013
Walkiewicz Szymon 2013
Wesołowski Piotr 2013
Witosz Karol 2013
Zaucha Mateusz 2013
Zbylut Filip 2013
Złotkiewicz Paweł 2013
 Fejgin Piotr  2013
Czerwiński michał 2012
Danaburski Damian 2012
Kowalczyk Jakub 2012,6R/2014
Musial Mikołaj 2012
Piątkowski Igor 2012
Szyszka Sebastian 2012
Turlej Jan 2012
Wielec Dawid 2012
Wrzosek Katarzyna 2012
Graniczny Rafał 2011
Karp Krzysztof 2011
Kazimierak Zofia 2011
Klęczar Mariusz 2011
Kosior Dariusz 2011
Kuźniarski Artur 2011
Magdziarz Ewa 2011
Mazur Karolina 2011
Milewski Tomasz 2011
Monkiewicz Tomasz 2011
Przytulski Piotr 2011
Staniszewski Bartosz 2011
Wiśniewski Wojciech 2011
Zaręba Grzegorz 2011
Zięba Kacper 2011
Adolf Michał 2010
Broekere Adam 2010
Bylica Bogna 2010
Derc Piotr 2010
Dezor Tomasz 2010
Goły Michał 2010
Koropecki Mikołaj 2010
Krzysztofiak Jakub 2010
Krzysztofiak Stefan 2010
Lester Michał 2010
Majgier Filip 2010
Misiak Tomasz 2010
Pakuła Roch 2010
Paruzel Krystian 2010
Peszko Jacek 2010
Piętowska Katarzyna 2010
Pozorski Adrian 2010
Puławski Grzegorz 2010
Sak Mateusz 2010
Tomkiewicz Kamila 2010
Winiarski Jan 2010
Żurawiecka Anna 2010
Dworczak Marcin 2009
Ermel Andrzej 2009
Figiel Jakub 2009
Gorlewski Piotr 2009
Jakubiak Mateusz 2009
Juśkiewicz Ewa 2009
Kaźmierczak Paweł 2009
Kędzior Marek 2009
Klimczak Wojciech 2009
Korcz Jacek 2009
Krużewski Michał 2009
Leonowicz Katarzyna 2009
Leonowicz Krzysztof 2009
Lulewicz Wojciech 2009
Macha Mateusz 2009
Mikołajek Kazimierz 2009
Misura Jacek 2009
Namysłowski Michał 2009
Ostropolski Przemysław 2009
Rzyman Gustaw 2009
Stopa Agnieszka 2009
Stopa Marcin 2009
Bartoń Michał 2008
Borucki Robert 2008
Cichocki Piotr 2008
Dziwoki Tomasz 2008
Foryś Marek 2008
Górska Maria 2008
Gryszko Janusz 2008
Kazimierak Piotr 2008
Kaźmierczak Kacper 2008
Kaźmierczak Kajetan 2008
Król Kamil 2008
Majchrzak Marcin 2008
Michalak Adam 2008
Pełszyński Bartosz 2008
Pisarski Michał 2008
Rajewski Artur 2008
Ratajczak Piotr 2008
Słomka Kajetan 2008
Stózik Bartłomiej 2008
Strycharczyk Milena 2008
Stupnicki Witold 2008
Świętalski Arkadiusz 2008
Świder Bartosz 2008
Walichowski Łukasz 2008
Wykrota Michał 2008
Żurawiecki Marek 2008
Broekere Tomek 2007
Cebo Jarosław 2007
Dzięcielski Jakub 2007
Herman Wojciech 2007
Janduła Mateusz 2007
Kamiński Leszek 2007
Kastory Jan 2007
Kaźmierczak Mateusz 2007
Kilarska Joanna 2007
Kołakowski Aleksander 2007
Łaszcz Hanna 2007
Małek mikołaj 2007
Matejak Filip 2007
Mikuła Łukasz 2007
Sadowy Stanisław 2007
Słabosz Paweł 2007
Swinder Maja 2007
Wałecka Joanna 2007
Wieczorek Jagoda 2007
Zapora Patryk 2007
Barańczuk Marcin 2006
Bojdak Karolina 2006
Kaźmierczak Mateusz 2006
Kędra Bartosz 2006
Lewandowski Waldemar 2006
Mokrosz Dominik 2006
Pogorzelski Marek 2006
Smołka Maciej 2006
Staniszewski Szymon 2006
Szwajkosz Szczepan 2006
Bałaziński Hugo 2005
Buszman Piotr 2005
Cudek Adam 2005
Kijowska Dominika 2005
Kuczara Paweł 2005
Majchrzak Michał 2005
Miarczyński Jarosław 2005
Mroczek Maciej 2005
Orłowski Karol 2005
Pura Karolina 2005
Rydrych Rafał 2005
Smołka Adam 2005
Traczyk Krzysztof 2005
Zimnol Jan 2005
Bączyk Jarosław 2004
Figura Tomasz 2004
Gliński Janusz 2004
Głowiak Łukasz 2004
Hoffa Michał 2004
Jurkanis Julia 2004
Maślak Krzysztof 2004
Pelak Sławomir 2004
Powolny Barbara 2004
Sikora Janusz 2004
Szołtysek Adam 2004
Tul Wojciech 2004
Wesołowski Jakub 2004
Wyszkowska Ewa 2004
Barski Michał 2003
Borkowski Krzysztof 2003
Brzostowicz Marcin 2003
Cegłowski Łukasz 2003
Ceran Łukasz 2003
Damrat Mateusz 2003
Domagalski Maciej 2003
Gardasiewicz Paweł 2003
Gawlik Wojciech 2003
Góra Agnieszka 2003
Jarosz Wojciech 2003
Kołakowski Bartłomiej 2003
Kołodyński Jacek 2003
Konzak Agnieszka 2003
Kowaluk Grzegorz 2003
Kubica Paweł 2003
Langier Magdalena 2003
Łukaszewski Marcin 2003
Majkowska Anita 2003
Marchewka Darek 2003
Matyaszczyk Wojciech 2003
Mirecki Tomasz 2003
Morawski Paweł 2003
Motyka Wiktor 2003
Ochrymowicz Piot 2003
Ożóg Andrzej 2003
Paśnikowski Paweł 2003
Pińkowski Michał 2003
Pisiewicz Łukasz 2003
Ptak Dominik 2003
Puchalski Michał 2003
Puchowski Bartosz 2003
Puzynowski Piotr 2003
Rakowska Katarzyna 2003
Rakowski Cezary 2003
Rakowski Mirosław 2003
Sadowski Piotr 2003
Sałek Jakub 2003
Siatkowski Bartłomiej 2003
Skalska Iwona 2003
Staszewska Dorota 2003
Staszewski Grzegorz 2003
Suchowierski Marek 2003
Szkutnik Maksymilian 2003
Terlikowski Piotr 2003
Zdzieborski Nikodem 2003
Zieiński Maciej 2003
Zimowski Maciej 2003