M-ce Division Nat SailNo Name Club Suma
1 GMaster POL 381 Dittrich Paweł WSV WERDER 692
2 POL 25 Mokrzycki Hubert AZS UW WARSZAWA 688
3 Master POL 179 Buchholz Sławomir KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC 544
4 POL 16 Polanowski Michał MOS 2 WARSZAWA 530
5 GMaster POL 507 Dudziński Witold JKW POZNAŃ 516
6 Master POL 26 Święty Andrzej DKŻ DOBRZYŃ 502
7 Master POL 14 Słomski Tomasz GLOBITEL 464
8 POL 239 Siemiński Przemysław AZS Łódź 376
9 GMaster POL 333 Wijas Grzegorz PSW 374
10 Master POL 661 Kalębka Michał SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 348
11 POL 555 Korczycki Filip AZS UW WARSZAWA 296
12 POL 48 Mroczyński Wojciech MOS 2 WARSZAWA 290
13 Master POL 700 Grzegorczyk Robert PSW 288
14 Master POL 10 Brzozowski Wojciech MOS 2 WARSZAWA 280
15 Master POL 177 Radecki Rafał PSW 262
16 POL 13 Guzdek Kuba AZS POZNAŃ 262
17 Veteran RUS 10 Pavlenko Siergiej KALININGRAD 258
18 Master POL 117 Prokopiak Paweł PSW 252
19 POL 211 Kłopociński Maciej MOS 2 WARSZAWA 246
20 GMaster POL 508 Wróż Jacek PSW 238
21 GMaster RUS 604 Oborenko Andrey KALININGRAD 156
22 Master LTU 11 Giedrius Liutkus SURFHOUSE.LT 148
23 GMaster POL 300 Łunkiewicz Piotr PSW 140
24 POL 66 Tarnowski Paweł 140
25 Junior POL 42 Polak Michał GKŻ Gdańsk 128
26 GMaster POL 248 Stolarz Jacek MOS 2 WARSZAWA 128
27 Veteran POL 15 Smętek Witold POGORIA 122
28 AUS 120 O’Brien Sean 112
29 POL 3333 Kołodziej Filip MOS 2 WARSZAWA 108
30 GMaster BRA 5 Pinhgiro Mathias 104
31 Junior POL 163 Romanowski Tomasz AZS POZNAŃ 104
32 GMaster RUS 44 Derkach Vladimir KALININGRAD 102
33 Master POL 146 Miękus Tomasz PSW 92
34 POL 7 Dziarnowska Maja 80
35 Junior POL 75 Ryan Mike SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 78
36 Junior POL 19 Falkiewicz Kacper SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 76
37 Master POL 228 Grzesiek Adam KSW NIEPORĘT 74
38 GMaster POL 325 Kocko Jerzy PSW 66
39 GMaster SWE 103 Johansson Michael OWC 62
40 POL 46 Adamczak Patryk MOS 2 WARSZAWA 60
41 Veteran BRA 8 Conoe Ricardo 60
42 POL 5 Janik Jakub AZS POZNAŃ 56
43 Junior POL 72 Manowiecki Kamil SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 52
44 POL 162 Sidełko Tomasz PSW 52
45 Juniorka POL 134 Marciniak Weronika SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 48
46 Junior POL 64 Biene Aleksander SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 40
47 Junior POL 144 Machura Kajetan SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 38
48 POL 9 Klimaszyk Jan ŻLKS POZNAŃ 32
49 GMaster POL 824 Piotrowski Jan KSW NIEPORĘT 32
50 Junior POL 182 Szmit Piotr AZS POZNAŃ 30
51 Junior POL 4 Szwebów Jakub AZS POZNAŃ 28
52 Juniorka POL 108 Dawidowicz Julia YKP WARSZAWA 0
53 Junior POL 2 Eliasz Igor SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
54 Junior POL 101 Filipski Ludwik YKP WARSZAWA 0
55 Juniorka POL 274 Golmont Nina SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
56 Junior POL 395 Gulczyński Jakub „SZTURWAŁ”KALISZ 0
57 Junior POL 5 Gwóźdź Kacper SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
58 Junior POL 715 Jackowski Michał „SZTURWAŁ”KALISZ 0
59 Junior POL 636 Lewiński Dominik GKŻ GDAŃSK 0
60 Junior POL 28 Michalski Mikołaj GKŻ GDAŃSK 0
61 Junior POL 146 Niziołek Aleksander SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
62 Junior POL 9 Pawłowski Kajetan AZS POZNAŃ 0
63 Junior POL 107 Pietrzak Maciej YKP WARSZAWA 0
64 GMaster POL 40 Pikul Ryszard JK POGORIA 0
65 Juniorka POL 1556 Popłonyk Marta AZS POZNAŃ 0
66 Junior POL 893 Przychodzeń Aleksander SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
67 Juniorka POL 70 Staszewska Natalia GKŻ GDAŃSK 0
68 Juniorka POL 100 Stępczyńska Iga YKP WARSZAWA 0
69 Juniorka POL 313 Sulikowska Lidia SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
70 Junior POL 97 Sykuła Jakub SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
71 Juniorka POL 104 Szlaska Marlena YKP WARSZAWA 0
72 Juniorka POL 12 Szpak Agnieszka SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
73 Junior POL 175 Szybkowski Przemysław SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
74 Junior POL 407 Terman Mikołaj SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
75 Junior POL 121 Walenczewski Michał GKŻ GDAŃSK 0
76 Junior POL 7 Witt Bartłomiej AZS POZNAŃ 0
77 Junior POL 66 Żarnowski Adam SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 0
M-ce Division Nat SailNo Name Birth Club Suma
1 GMaster POL 381 Dittrich Paweł 1970 WSV WERDER 514
2 POL 25 Mokrzycki Hubert 1982 AZS UW WARSZAWA 468
3 Master POL 179 Buchholz Sławomir 1973 KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC 412
4 POL 23 Rutkowski Maciej 1991 MOS 2 WARSZAWA 400
5 POL 56 Morawski Adam 1996 MOS 2 WARSZAWA 372
6 Master POL 110 Wysocki Maciej 1976 „HALS”CHODZIEŻ 318
7 POL 211 Kłopociński Maciej 1993 MOS 2 WARSZAWA 316
8 Master POL 177 Radecki Rafał 1973 PSW 312
9 Master POL 117 Prokopiak Paweł 1980 PSW 308
10 GMaster POL 508 Wróż Jacek 1970 PSW 280
11 POL 16 Polanowski Michał 1983 MOS 2 WARSZAWA 240
12 GMaster POL 34 Staniszewski Leszek 1966 WTŻ ŻNIN 226
13 Master POL 279 Małachowski Trojan 1972 SZKWAŁ 206
14 Master POL 14 Słomski Tomasz 1972 GLOBITEL 196
15 Master POL 10 Brzozowski Wojciech 1976 MOS 2 WARSZAWA 180
16 Veteran POL 15 Smętek Witold 1962 POGORIA 164
17 Junior POL 42 Polak Michał 2002 GKŻ Gdańsk 154
18 POL 48 Mroczyński Wojciech 1990 MOS 2 WARSZAWA 150
19 Master POL 661 Kalębka Michał 1976 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 144
20 Master POL 146 Miękus Tomasz 1976 PSW 126
21 Master LTU 11 Giedrius Liutkus 1976 SURFHOUSE.LT 124
22 Junior POL 144 Machura Kajetan 2002 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 114
23 Master POL 11 Hlawaty Paweł 1979 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 100
24 POL 1 Rutkowski Leszek 1987 PSW 96
25 POL 555 Korczycki Filip 1982 AZS UW WARSZAWA 80
26 GMaster POL 129 Przybysz Piotr 1971 PSW 78
27 Master POL 919 Dudek Piotr 1978 UKS Kałębie 64
28 Master POL 188 Mróz Adam 1974 WTŻ ŻNIN 60
29 POL 4 Miszkowski Piotr 1990 AZS POZNAŃ 56
30 GMaster POL 248 Stolarz Jacek 1965 MOS 2 WARSZAWA 56
31 POL 9 Klimaszyk Jan 1995 ŻLKS POZNAŃ 48
32 GMaster RUS 44 Derkach Vladimir 1968 KALININGRAD 40
33 T 18 Lenfant Paul 1995 TWA 40
34 GMaster POL 325 Kocko Jerzy 1970 PSW 38
35 Master POL 228 Grzesiek Adam 1980 KSW NIEPORĘT 36
36 GMaster POL 824 Sobczyk Janusz 1968 KSW NIEPORĘT 34
37 GMaster POL 63 Wrembel Andrzej 1961 ARMATOR PRYWATNY 32

RS:X Kobiet

Nazwiski i imie r.ur Klub Pkt
1 Białecka Małgorzata SKŻ 22
2 Dziarnowska Maja SKŻ 21
3 Smektała Kamila YKP W-wa 20,5
4 Lipońska Karolina 1996 SKŻ 20,5
5 Klepacka Zofia Legia W-wa 17
6 Bilska Agnieszka GKŻ 16
7 Czuryło Z. 1996 AZS Poz. 13,5
8 Sulikowska L 2000 SKŻ 12,5
9 Marciniak W. 2000 SKŻ 10,5
10 Szpak A. 2000 SKŻ 7
11 Bujnowska M. 1996 YKP W-wa 6,5
12 Popłonyk Marta 2000 AZS Poz. 4,5
13 Kuchta M. 2002 SKŻ 3
14 Dawidowicz Julia 2002 YKP W-wa 1
15 Majewska M. 1999 Baza M. 0,5

RS:X Mężyzn

Nazwiski i imie r.ur Klub Pkt
1 Furmański R. 1996 DKŻ 23
2 Tarnowski P. 1994 SKŻ 23
3 Myszka P. 1982 AZS AWF 21,5
4 Furmański D 1994 DKŻ 17,5
5 Miarczyński P. 1979 SKŻ 12
6 Kluszczyński M. 1996 DKŻ 11
7 Suliński J. SKŻ 11
8 Przychodzeń A. 2000 SKŻ 6
9 Buderaski Ł. 1994 SKŻ 5
10 Pellowski R. 1995 SKŻ 4
11 Szybkowski P. 2000 SKŻ 3
12 Maszkiewicz J. YKP W-wa 2
13 Michalski M. 2000 GKŻ 1,5
14 Terman M. 1999 SKŻ 1,5
15 Witt Bartłomiej 2001 AZS Poz. 1
16 Urbanowicz M. 1994 SKŻ 1
17 Polkowski J. 1997 YKP W-wa 0,5
18 Gulczyński J. 1998 Szturwał 0,5
19 Sykuła J 2002 SKŻ 0
20 Ugniewski K 2001 GKŻ 0
21 Zalewski Maciej 2001 Baza M. 0
22 Pawłowski K 2000 AZS Poz. 0
23 Żarnowski A. 2001 SKŻ 0
24 Walenczewski M. 2001 GKŻ 0
25 Eliasz I 2000 SKŻ 0
26 Cituk Jędrzej 2001 Baza M. 0
27 Warzocha M. 1999 Baza M. 0
28 Litwinek D. 2001 Baza M. 0
29 Komor A. 1999 GKŻ 0
30 Machura K. 2002 SKŻ 0
31 Szwebów Jakub 2001 AZS Poz. 0
32 Romanowski T. 1999 AZS Poz. 0
33 Pyrek J 2003 Baza M. 0
34 Jackowski Michał 2001 Szturwał 0
35 Przybylak B. 2001 Baza M. 0
36 Filipski Ludwik 2003 YKP W-wa 0
37 Polak 2002 GKŻ 0
38 Lewinski 2002 GKŻ 0
39 Bujnowski G. 2002 YKP W-wa 0
40 Tyrcz Marcin 2000 AZS Poz. 0
41 Szukajt Kacper 2001 MBSW Giżycko 0
42 Szmit P. 1998 AZS Poz. 0

RS:X Juniorek

Nazwiski i imie r.ur Klub
1 Sulikowska L 2000 SKŻ 11,5
2 Marciniak W. 2000 SKŻ 8,5
3 Szpak A. 2000 SKŻ 7,5
4 Popłonyk Marta 2000 AZS Poz. 4,5
5 Majewska M. 1999 Baza M. 4,5
6 Kuchta M. 2002 SKŻ 4
7 Dawidowicz Julia 2002 YKP W-wa 1,5
8 Urban Maria 2001 MBSW Giżycko 0,5
9 Banach Agata 2001 AZS Poz. 0
10 Grymuza Nikola 2003 YKP W-wa 0

RS:X Juniorów\

Nazwiski i imie r.ur Klub
1 Przychodzeń A. 2000 SKŻ 33
2 Szybkowski P. 2000 SKŻ 28,5
3 Michalski M. 2000 GKŻ 28,5
4 Ugniewski K 2001 GKŻ 27,5
5 Sykuła J 2002 SKŻ 27
6 Pawłowski K 2000 AZS Poz. 26
7 Zalewski Maciej 2001 Baza M. 24
8 Terman M. 1999 SKŻ 20
9 Walenczewski M. 2001 GKŻ 16,5
10 Eliasz I 2000 SKŻ 16,2
11 Warzocha M. 1999 Baza M. 16
12 Cituk Jędrzej 2001 Baza M. 14,5
13 Litwinek D. 2001 Baza M. 11,5
14 Komor A. 1999 GKŻ 10
15 Polak 2002 GKŻ 7
16 Żarnowski A. 2001 SKŻ 5,5
17 Pyrek J 2003 Baza M. 5,5
18 Machura K. 2002 SKŻ 5
19 Lewinski 2002 GKŻ 4
20 Szwebów Jakub 2001 AZS Poz. 3,5
21 Witt Bartłomiej 2001 AZS Poz. 3,5
22 Romanowski T. 1999 AZS Poz. 3
23 Budzisz M. 2001 SKZ 2
24 Filipski Ludwik 2003 YKP W-wa 1,5
25 Bujnowski G. 2002 YKP W-wa 1
26 Polkowski J. 1997 YKP W-wa 1
27 Szukajt Kacper 2001 MBSW Giżycko 0,5
28 Jackowski Michał 2001 Szturwał 0
29 Przybylak B. 2001 Baza M. 0
30 Tyrcz Marcin 2000 AZS Poz. 0

7.8 Kobiet

1 Nazwisko wiek klub 3 imprez
2 Agata Banach 2001 AZS 31,00
3 Karina Filip 2003 GKŻ 29,50
4 Maja Kuchta 2001 SKŻ 28,50
5 Agata Zych 2002 SKŻ 28,00
6 Julia Dawidowicz 2002 GKŻ 28,00
7 Ania Szczęch 2002 SKŻ 23,00
8 Nina Golmont 2002 SKŻ 20,00
9 Nell Ryan 2003 SKŻ 15,00
10 Maja Bartkowska 2003 GKŻ 14,00
11 Iga stępczyńska 2004 YKP 13,50
12 Nikola Grymuza 2001 GKŻ 12,00
13 Amelia Zalewska 2003 SKŻ 11,00
14 Kamila Niedbała 2003 Baza 10,00
15 Natalia Staszewska 2003 GKŻ 9,00
16 Ola Wasiewicz 2005 SKŻ 7,00
17 Marlena Szlaska 2003 YKP 6,00
18 Marlena Stańczyk 2001 GKŻ 6,00
19 Martyna Terman 2005 SKŻ 3,00
20 Martyna Niezbecka UKŻR 2,50
21 Martyna Fedyk 2003 UKŻR 2,50
22 Maja Patermann 2002 Baza 2,00
23 Zuzanna Kryspin 2002 GKŻ 2,00
24 Maria Urban 2001 UKŻR 1,50
25 Anna Grzesiak 2002 AZS 1,50
26 Hania Jankowska 2003 GKż 1,00
27 Zuzanna Żmuda 2004 YKP 1,00
28 Anita Maculewicz UKŻR 0,50

 

7.8 Mężczyzn

L.p Nazwisko wiek klub 3 imprez
1 Dawid Litwinek 2001 Baza 37,50
2 Michał Polak 2002 GKŻ 36,50
3 Kamil Manowiecki 2002 SKŻ 36,50
4 Dominik Lewiński 2002 GKŻ 35,50
5 Jakub Sykuła 2001 SKŻ 32,00
6 Kamil Ugniewski 2001 GKŻ 28,50
7 Adam Żarnowski 2001 SKŻ 27,50
8 Daniel Ugniewski 2003 GKŻ 22,00
9 Kacper Guzowski 2003 GKŻ 21,50
10 Michał Jackowski 2001 Szturwał 21,50
11 Alex Biene 2002 SKŻ 20,50
12 Kacper Szukajt 2001 UKŻR 20,00
13 Mike Ryan 2001 SKZ 17,50
14 Antoni Antoniewski 2003 GKŻ 17,00
15 Krzysztof Żarnowski 2004 SKŻ 15,50
16 Michał Lis 2004 Baza 15,00
17 Kacper Jaskólski 2003 GKŻ 15,00
18 Kajetan Machura 2002 SKŻ 14,50
19 Jeremi Budzaj 2002 AZS 13,50
20 Kacper Gwóźdź 2003 SKŻ 13,00
21 Grzegorz Bujnowski 2002 YKP 12,00
22 Jakub Pyrek 2003 Baza 11,50
23 Jan Rudowicz 2003 Szturwał 11,00
24 Kacper Falkiewicz 2002 SKŻ 9,00
25 Julian Wardaszko 2003 SKŻ 8,50
26 Oliwier Przybylak 2004 Baza 7,50
27 Krzysztof Leński 2002 BAZA 7,50
28 Dawid Sykuła 2005 SKŻ 6,50
29 Marian Marchewicz 2001 SKŻ 6,50
30 Ludwik Filipski 2003 YKP 6,50
31 Jan szkolnicki 2001 UKS Kałębie 6,00
32 Mateusz Galiński 2002 SKŻ 5,50
33 Kacper Gwóxdź 2003 SKZ 4,00
34 Iwo Wrzesiński 2003 SKŻ 4,00
35 Filip dmochowski 2005 GKŻ 3,00
36 Franciszek Kuźniar 2001 SKŻ 3,00
37 Filip Szumiłowski 2001 UKS Kałębie 2,50
38 Krystian Betka 2003 SKŻ 1,50
39 Jan Borowski 2001 Łęba 1,50
40 Jakub Bodasiński 2004 YKP 1,50
41 Antoni Siwek 2003 SKŻ 1,50
42 Maciej Pietrzak 2005 YKP 1,00
43 Karol Hajduk 2002 UKŻR 0,50
44 Konrad Machura 2005 SKŻ 0,00
45 Leon Sroczyński 2003 GKŻ 0,00
46 Mateusz Zelga 2003 SKŻ 0,00
47 Michał Krawczyk 2003 AZS 0,00
48 Patryk Różak 2003 AZS 0,00
49 Aleksander Niziołek 2003 SKŻ 0,00
50 Bruno Kester 2003 SKŻ 0,00
51 Jakub Szczęsny 2002 UKS Kałębie 0,00
52 Janek Pasiuk 2002 Baza 0,00
53 Adrian Szutta 2003 UKS Kałębie 0,00
54 Jakub Drogosz 2001 SKŻ 0,00
55 Jan Herr YKP 0,00
56 Tomasz Skowronek 2003 GKŻ 0,00
57 Jakub Krajnik 2004 GKŻ 0,00
58 Filip Falęcki 2005 GKŻ 0,00
59 Filip  Zajkowski 2003 UKŻR 0,00

 

6.8 Kobiet

1 Nell Ryan 2003 SKŻ 22,00
2 Karina Filip 2003 GKŻ 16,50
3 Iga stępczyńska 2004 YKP 15,50
4 Ola Wasiewicz 2005 SKŻ 14,00
5 Amelia Zalewska 2003 SKŻ 13,50
6 Oliwia Chomka 2004 Baza 11,00
7 Maja Bartkowska 2003 GKŻ 9,50
8 Natalia Staszewska 2003 GKŻ 9,00
9 Marlena Szlaska 2003 YKP 5,50
10 Kamila Niedbała 2003 Baza 4,50
11 Martyna Terman 2005 SKŻ 4,50
12 Hania Jankowska 2003 GKŻ 2,00
13 Julia Augustynowicz 2005 2,00
14 Martyna Fedyk 2003 UKŻR 1,00
15 Wiktoria Wojciechowska 2005 Szturwał 1,00
16 Hania Jankowska 2003 GKż 0,50
17 Zuzanna Kryspin 2002 GKŻ 0,50
18 Gabrysia Paterek 2003 GKŻ 0,50

6.8 Mężczyzn

L.p Nazwisko wiek klub 3 imprez
1 Krzysztof Żarnowski 2004 SKŻ 38,50
2 Dawid Sykuła 2005 SKŻ 33,50
3 Filip dmochowski 2005 GKŻ 33,50
4 Michał Lis 2004 Baza 33,00
5 Konrad Machura 2005 SKŻ 33,00
6 Julian Wardaszko 2003 SKŻ 32,50
7 Kacper Jaskólski 2003 GKŻ 31,00
8 Kacper Gwóxdź 2003 SKZ 28,00
9 Tomasz Skowronek 2003 GKŻ 22,50
10 Mateusz Zelga 2003 SKŻ 18,00
11 Aleksander Niziołek 2003 SKŻ 18,00
12 Jan Rudowicz 2003 Szturwał 17,50
13 Kacper Guzowski 2003 GKŻ 17,00
14 Jakub Bodasiński 2004 YKP 15,50
15 Daniel Ugniewski 2003 GKŻ 12,50
16 Maciej Pietrzak 2005 YKP 10,00
17 Krystian Betka 2003 SKŻ 9,00
18 Patryk Różak 2003 AZS 9,00
19 Filip Falędzki 2003 SKŻ 8,50
20 Bruno Kester 2003 SKŻ 8,00
21 Jakub Krajnik 2004 GKŻ 8,00
22 Andrzej Myślicki SKŻ 7,00
23 Olaf Grodzicki SKŻ 6,00
24 Leon Sroczyński 2003 GKŻ 6,00
25 Michał Krawczyk 2003 AZS 5,50
26 Konrad Zagarów 2004 SKŻ 4,50
27 Oliwier Przybylak 2004 Baza 4,00
28 Mikołaj Kozłowski SKŻ 4,00
29 Antoni Budzaj 2004 AZS 3,50
30 Milo Sołomko 2005 SKŻ 3,50
31 Krystian Betka 2003 SKŻ 3,00
32 Igor Lewiński 2006 GKŻ 2,00
33 Filip  Zajkowski 2003 UKŻR 2,00
34 Łukasz Paśka 2004 AZS 1,50
35 Adam Przytuła 2004 Łęba 1,50
36 Jakub Świątkowski 2004 AZS 0,50
37 Jakub Pyrek 2003 Baza 0,00
38 Antoni Antoniewski 2003 GKŻ 0,00
39 Adrian Szutta 2003 UKS Kałębie 0,00
40 Antoni Jurasz 2004 AZS 0,00
41 Ludwik Filipski 2003 YKP 0,00
42 Jan Sroczyński 2006 GKŻ 0,00
43 Adrian Schutta 2003 UKS Kałębie 0,00
44 Konrad Zagarów 2003 SKŻ 0,00
45 Miłosz Frydrychowicz 2005 SKŻ 0,00
46 Amadeusz Skonieczny 2005 SKŻ 0,00
47 Szymon Kwidzyński 2005 skż 0,00

5.8 Kobiet

L.p Nazwisko wiek klub 3 imprez
1 Anna Igielska 2005 GKŻ 13,50
2 Nadia Kulik 2005 Baza 13,50
3 Oliwia Chomka Baza 12,00
4 Ola Wasiewicz 2005 SKŻ 9,50
5 Zuzanna Żmuda 2004 YKP 9,00
6 Martyna Terman SKŻ 8,00
7 Julia Augustynowicz 2005 GKŻ 5,00
8 Wiktoria Wojciechowska 2005 Szturwał 5,00
9 Maria Mlińska 2005 GKŻ 4,00
10 Wiktoria Glec 2006 YKP W 4,00
11 Linda Falkiewicz SKŻ 2,00
12 Antonina Nowak 2005 AZS 2,00

5.8 Mężczyzn

L.p Nazwisko wiek klub 3 imprez
1 Andrzej Myślicki SKŻ 21,00
2 Olaf Grodzicki SKŻ 19,00
3 Igor Lewiński 2006 GKŻ 18,50
4 Milo Sołomko 2005 SKŻ 18,00
5 Jan Herr 2004 YKP 17,00
6 Jan Sroczyński 2005 GKŻ 14,00
7 Mikołaj Kozłowski SKŻ 13,00
8 Miłosz Fredrychowicz SKŻ 12,50
9 Adam Klecan 2005 Baza 10,50
10 Szymon Charatynowicz 2005 SKŻ 6,50
11 Jakub Bodasiński 2004 YKP 6,00
12 Amadeusz Skonieczny 2005 Szturwał 5,50
13 Kornel Manoowiecki 2005 SKŻ 5,00
14 Marek Madejczyk 2005 SKŻ 4,50
15 Jakub Krajnik 2004 GKŻ 4,00
16 Dawid Gogołowski 2004 Baza 3,50
17 Wiktor Wilanowski 2004 sKŻ 3,50
18 Szymon Kwidzyński SKŻ 3,00
19 Hubert Chabkowski 2004 Osiek 2,00
20 Jakub Świątkowski 2004 AZS 2,00
21 Franek Ławryowicz 2004 GKŻ 1,50
22 Antoni Przyłuski 2004 AZS 1,00
23 Mateusz Skonieczny 205 Szturwał 1,00
24 Filip Wnętrzak 2005 GKŻ 1,00
25 Hubert Chabowski 2005 AZS 1,00

UKS Mężczyzn

L.p Nazwisko wiek klub 3 imprez
1 Wiktor Kocenko 2005 Baza 19,50
2 Piotr Szkolnicki 2005 UKS Kałębie 17,50
3 Jan Sroczyński 2005 GKŻ 13,50
4 Dawid Siwicki 2006 Baza 12,50
5 Filip Wnętrzak 2005 GKŻ 12,00
6 Tymon Cejdler 2006 Szturwał 9,50
7 Stanisław Ławrynowicz 2006 gKŻ 9,00
8 Jakub Guźlecki CZ Szczecin 9,00
9 Jan siepracki 2007 Szturwał 8,00
10 Szymon Zajączkowski CZ Szczecin 7,00
11 Paweł Woszczyna 2006 GKKŻ 6,50
12 Milo Sołomko 2005 SKŻ 6,50
13 Mateusz Gigielewicz 2005 Baza 6,00
14 Borys Jaworski CZ Szczecin 5,50
15 Amadeusz Skonieczny 2005 Szturwał 5,50
16 Jan Piękny 2005 Szturwał 5,50
17 Milo Sołomko 2005 SKŻ 4,00
18 Oskar Krella 2005 GKŻ 3,00
19 Leon Jankowski 2008 AZS 3,00
20 Amadeusz Stobiński 2006 AZS 3,00
21 Piotr Kamienia 2006 GKŻ 2,50
22 Maciej Popłomyk 2005 AZS 2,50
23 Antoni Przyłuski 2004 AZS 1,00
24 Kamil Jędrzejewski 2005 Szczecin 1,00
25 Natan Romanowski 2005 Szczecin 1,00
26 Hubert Chabowski 2004 UKS Kałębie 0,50
27 Kacper Szukajt Szczecin 0,50
28 Mikołaj Kociński 2007 Szturwał 0,50

UKS Kobiet

L.p Nazwisko wiek klub 3 imprez
1 Linda Falkiewicz 2006 SKŻ 23,50
2 Nadia Kulik 2005 Baza 19,00
3 Lena Mańkucka 2005 GKZ 19,00
4 Maria Rudowicz 2008 Szturwał 19,00
5 Wiktoria Glec 2006 YKP W 17,50
6 Wiktoria Wojciechowska 2005 Szturwał 13,50
7 Anna Staszewska 2007 GKŻ 11,50
8 Zuzanna Tabor 2005 GKŻ 11,00
9 Lidka Chyrek 2005 GKŻ 10,50
10 Zuzanna Dąbrowska 2005 GKŻ 10,00
11 Gabrysia Rudyk 2007 szturwał 9,50
12 Martyna Romanowicz 2005 GKŻ 7,50
13 Maja cituk 2007 UKŻR 7,00
14 Gabrysia Paterek GKŻ 6,50
15 Wiktoria Kocenko 2005 Baza 6,50
16 Oksana Skoczypiec 2005 GKŻ 5,50
17 Zuzanna Zmuda 2004 YKP W 3,50
18 Nataszka Urbaniak 2005 AZS 3,50
19 Ala Staszewska 2007 GKŻ 2,00
20 Antonina Kania 2007 Szturwał 1,00
21 Emilia Mikołajczak 2005 AZS 1,00
22 Maja Baworowska 2005 AZS 0,50

Overall

1 IREK KUTYŁA
2 MARLENA MISIAK-JOPYK
3 MICHAŁ SRZEDNICKI
4 DAREK STANISŁAWSKI
5 DOMINIK PTAK
6 MACIEJ WÓJCIK
7 BARTEK ZARZECKI
8 KRYSTYNA SOŁTYKA
9 ADAM CHAŁUPCZAK
9 MIREK MAŁEK
10 JAKUB NOWAK
10 RYSZARD PIKUL
11 LESZEK BRZÓZKA
11 PIOTR WOHLBRECHT
12 PIOTR JASINIAK
12 JAKUB KULESZA
12 MICHAŁ LEWANDOWSKI
12 JAKUB SZCZĘSNY
13 GRZEGORZ TARNICKI
13 GRZEGORZ MYSZKOWSKI
14 MAREK ZIELNIK
14 JACEK DUBANIEWICZ
15 JOANNA SCHERER
16 GRAZYNA MARCINIAK

Raceboard Kobiety

1 MARLENA MISIAK-JOPYK
2 KRYSTYNA SOŁTYKA
3 JOANNA SCHERER
4 GRAZYNA MARCINIAK

Raceboard Mastersi

1 MARLENA MISIAK-JOPYK
2 DOMINIK PTAK
3 MACIEJ WÓJCIK

Raceboard Grandmastesi

1 IREK KUTYŁA
2 DAREK STANISŁAWSKI
3 KRYSTYNA SOŁTYKA

Raceboard Veterani

1 MICHAŁ SRZEDNICKI
2 LESZEK BRZÓZKA
L.p. Imię Nazwisko Klub Giż. MP Suma
1 Patryk Chojnicki BAZA Mrągowo 15 16,5 31,5
2 Jan Maszkiewicz YKP Warszawa 0 25,5 25,5
3 Jan Suliński SKŻ Sopot 0 24 24
4 Jakub Polkowski YKP Warszawa 13 10,5 23,5
5  Michał Warzocha MBSW Giżycko 0 22,5 22,5
6 Łukasz Buderaski SKŻ Sopot 0 21 21
7 Robert Pellowski SKŻ Sopot 0 19,5 19,5
8 Maciej Dziemiańczuk SKŻ Sopot 0 18 18
9 Mikołaj Michalski GKŻ Gdańsk 0 15 15
10 Jędrzej Cituk MBSW Giżycko 14 0 14
11 Mikołaj Terman SKŻ Sopot 0 13,5 13,5
Adam Żarnowski SKŻ Sopot 0 13 13
12 Kacper Szukajt MBSW Giżycko 10 3 13
13 Adam Żarnowski SKŻ Sopot 0 12 12
14 Maciej Zalewski BAZA Mrągowo 12 0 12
15 Dawid Litwinek BAZA Mrągowo 11 0 11
16 Mikołaj Lewiński GKŻ Gdańsk 0 9 9
17 Ludwik Filipski YKP Warszawa 9 0 9
18 Grzegorz Bujnowski YKP Warszawa 8 0 8
19 Bartłomiej Zarzecki PSW 0 7,5 7,5
20 Hubert Krüger YKP Warszawa 7 0 7
21 Igor Eliasz SKŻ Sopot 0 6 6
22 Jakub Bodasiński YKP Warszawa 6 0 6
23 Maciej Pietrzak YKP Warszawa 5 5
24 Michał Walenczewski GKŻ Gdańsk 0 4,5 4,5
25 Bartek Siwicki BAZA Mrągowo 4 0 4
26 Filip Zajkowski MBSW Giżycko 3 0 3
27 Jan Her YKP Warszawa 2 0 2
28 Kacper Wiśniewski UKŻ Nord Augustów 0 1,5 1,5
29 Karol Hajduk MBSW Giżycko 1 0 1
PUCHAR POLSKI W WINDSURFINGU ZIMOWYM 2017 Juniorzy młodsi
L.p. Imię Nazwisko Klub Giż. MP*1,5 Suma
1 Jędrzej Cituk MBSW Giżycko 13 18 31
2 Maciej Zalewski BAZA Mrągowo 12 16,5 28,5
3 Ludwik Filipski YKP Warszawa 9 15 24
4 Dawid Litwinek BAZA Mrągowo 0 13,5 13,5
5 Dominik Lewiński GKŻ Gdańsk 0 12 12
6 Dawid Litwinek BAZA Mrągowo 11 0 11
7 Filip Mordaszewski UKŻ Nord Augustów 0 10,5 10,5
8 Kacper Szukajt MBSW Giżycko 10 0 10
9 Maciej Pietrzak YKP Warszawa 5 4,5 9,5
10 Jakub Bodasiński YKP Warszawa 6 3 9
11 Hubert Krüger YKP Warszawa 0 9 9
12 Grzegorz Bujnowski YKP Warszawa 8 0 8
13 Kamil Marnowiecki SKŻ Sopot 0 7,5 7,5
14 Hubert Krüger YKP Warszawa 7 0 7
15 Krzysztof Żarnowski SKŻ Sopot 0 6 6
16 Bartek Siwicki BAZA Mrągowo 4 0 4
17 Filip Zajkowski MBSW Giżycko 3 0 3
18 Jan Her YKP Warszawa 2 0 2
19 Leon Sroczyński GKŻ Gdańsk 0 1,5 1,5
20 Karol Hajduk MBSW Giżycko 1 0 1
PUCHAR POLSKI W WINDSURFINGU ZIMOWYM 2017 Juniorzy
L.p. Imię Nazwisko Klub Giż. MP*1,5 Suma
1 Patryk Chojnicki BAZA Mrągowo 15 18 33
2 Jakub Polkowski YKP Warszawa 13 16,5 29,5
3 Jędrzej Cituk MBSW Giżycko 14 12 26
4 Kacper Szukajt MBSW Giżycko 10 9 19
5 Michał Warzocha MBSW Giżycko 0 15 15
6 Mikołaj Michalski GKŻ Gdańsk 0 13,5 13,5
7 Mikołaj Terman SKŻ Sopot 0 10,5 10,5
8 Adam Żarnowski SKŻ Sopot 0 7,5 7,5
9 Mikołaj Lewiński GKŻ Gdańsk 0 6 6
10 Bodasiński Jakub YKP Warszawa 6 0 6
11 Maciej Pietrzak YKP Warszawa 5 0 5
12 Igor Eliasz SKŻ Sopot 0 4,5 4,5
13 Bartek Siwicki BAZA Mrągowo 4 0 4
14 Michał Walczewski GKŻ Gdańsk 0 3 3
15 Filip Zajkowski MBSW Giżycko 3 0 3
16 Jan Her YKP Warszawa 2 0 2
17 Kacper Wiśniewski UKŻ Nord Augustów 0 1,5 1,5
PUCHAR POLSKI W WINDSURFINGU ZIMOWYM 2017 Kobiety
Lp Imię Nazwisko Klub Giż. MP*1,5 Suma
1 Julia Dawidowicz YKP Warszawa 9 12 21
2 Martyna Nowicka MBSW Giżycko 8 9 17
3 Maria Urban MBSW Giżycko 7 7,5 14,5
4 Katarzyna Nabiałek YKP Warszawa 0 13,5 13,5
5 Weronika Marciniak SKŻ Sopot 0 10,5 10,5
6 Iga Stępczyńska YKP Warszawa 6 3 9
7 Martyna Fedyk MBSW Giżycko 4 4,5 8,5
8 Agnieszka Szpak SKŻ Sopot 0 6 6
9 Wiktoria Giec YKP Warszawa 5 0 5
10 Martyna Niezbiecka MBSW Giżycko 2 1,5 3,5
11 Marlena Szlaska YKP Warszawa 3 0 3
12 Maria Kmin YKP Warszawa 1 0 1
PUCHAR POLSKI W WINDSURFINGU ZIMOWYM 2017 UKS
Lp Imię Nazwisko Klub Giż. MP*1,5 Suma
1 Jan Her YKP Warszawa 0 9 9
2 Michał Lis BAZA Mrgowo 0 7,5 7,5
3 Wiktoria Giec YKP Warszawa 0 6 6
4 Marlena Szlaska YKP Warszawa 0 4,5 4,5
5 Zuzanna Żmuda YKP Warszawa 0 3 3
6 Maja Cituk MBSW Giżycko 0 1,5 1,5