Slalom 2013

SLALOM OVERALL

# Imię Nazwisko Numer
1 Michał Polanowski
Grupaekopark.pl
POL-16
2 Paweł Dittrich
WSV Werde
POL-381
3 Wojciech Mroczyński
MOS 2 Warszawa
POL-48
4 Sławomir Buchholz
KŻ Wągrowiec
POL-179
5 Jacek Wróż
Windsurfing Kiekrz
POL-508
6 Maciej Rutkowski
Patrick, Point-7, Quicksilver
POL-23
7 Steve Allen
Severne, Starboard
AUS-0
8 Jan Klimaszyk
ŻLKS Poznań
POL-9
9 Jarosław Sowa
FIR Warszawa
POL-168
10 Rafał Radecki
SKŻ Hestia
POL-177
11 Adam Mróz
Team Żnin
POL-188
12 Jakub Kaczmarek
MBSW Giżycko
POL-253
13 Krzysztof Lichocik
MOS 2 Warszawa
POL-313
14 Filip Korczycki
AZS UW Warszawa
POL-555
15 Maciej Matysiak
Łódź
POL-223
16 Andrzej Wrembel
Team Żnin
POL-63
17 Tomasz Słomski
MOS 2 Warszawa
POL-14
18 Arvydas Moliusis
Litwa
LTU-789
19 Janusz Sobczyk
KSW Nieporęt
POL-824
20 Agnieszka Pietrasik
AZS Łódź
POL-19
21 Giedrius Liutkys
Litwa
LTU-11
22 Przemysław Siemiński
MOS 2 Warszawa
POL-239
23 Paulins Voverys
Litwa
LTU-11
24 Adam Łożyński
AZS WAT, MBSW/UKŻR Giżycko
POL-2
25 Maciej Kłopociński
MOS 2 Warszawa
POL-211
26 Igor Iwaskiew
Ukraina
UKR-15
27 Adam Deyk
UKŻ LAMELKA
POL-92
28 Leszek Staniszewski
WTŻ
POL-24
29 Paweł Kaczmarski
WTŻ
POL-1
30 Michał Kalębka
SKŻ Hestia
POL-662
31 Timmy Dittrich
WSV Werde
POL-382
32 Audius Voverys
Litwa
LTU-717
33 Bartosz Staniszewski
WTŻ
POL-35
34 Oleksandr Siminkovych
Ukraina
UKR-29
35 Paweł Szymajda
PSW
POL-156
36 Monika Myszkowska
AZS Poznań
POL-91
37 Piotr Chrzanowski
PSW
POL-609
38 Patrik Hrdina
Czechy
CZE-14

SLALOM KOBIETY

# Imię Nazwisko Numer
1 Monika Myszkowska
AZS Poznań
POL-91
2 Agnieszka Pietrasik
AZS Łódź
POL-19

SLALOM YOUTH

# Imię Nazwisko Numer
1 Jan Klimaszyk
ŻLKS Poznań
POL-9
2 Jakub Kaczmarek
MBSW Giżycko
POL-253
3 Krzysztof Lichocik
MOS 2 Warszawa
POL-313
4 Paweł Tarnowski
SKŻ Hestia
POL-182
4 Paulins Voverys
Litwa
LTU-11
6 Kacper Stachura
SKŻ Hestia
POL-180
7 Timmy Dittrich
WSV Werde
POL-382
8 Piotr Chrzanowski
PSW
POL-609

SLALOM JUNIOR

# Imię Nazwisko Numer
1 Timmy Dittrich
WSV Werde
POL-382

SLALOM MASTER

# Imię Nazwisko Numer
1 Paweł Dittrich
WSV Werde
POL-381
2 Sławomir Buchholz
KŻ Wągrowiec
POL-179
3 Jacek Wróż
Windsurfing Kiekrz
POL-508
4 Rafał Radecki
SKŻ Hestia
POL-177
5 Adam Mróz
Team Żnin
POL-188
6 Andrzej Wrembel
Team Żnin
POL-63
7 Steve Allen
Severne, Starboard
AUS-0
8 Michał Kalębka
SKŻ Hestia
POL-662
9 Tomasz Słomski
MOS 2 Warszawa
POL-14
10 Tomasz Słomski
MOS 2 Warszawa
POL-14
11 Leszek Staniszewski
WTŻ Żnin
POL-34
11 Janusz Sobczyk
KSW Nieporęt
POL-824
13 Paweł Szymajda
PSW
POL-156
14 Patrik Hrdina
Czechy
14-cze
14 Leszek Staniszewski
WTŻ
POL-24
16 Vladimir Derrach
Kaliningrad
RUS-44
17 Janusz Sobczyk
KSW Nieporęt
POL-824
18 Andrey Oberenko
Kaliningrad
RUS-604
19 Aleksander Ukhanow RUS-128

SLALOM GRANDMASTER

# Imię Nazwisko Numer
1 Andrzej Wrembel
Team Żnin
POL-63
2 Paweł Szymajda
PSW
POL-156
3 Vladimir Derrach
Kaliningrad
RUS-44
4 Patrik Hrdina
Czechy
CZE-14
5 Andrey Oberenko
Kaliningrad
RUS-604
6 Aleksander Ukhanow RUS-128