Zakończyliśmy kolejny przystanek Pucharu Polski w Formule Windsurfing. Tym razem zawodnicy rywalizowali w Pucharze Rewa Surf Centrum. Obyło się bez niespodzianek. Triumfował zeszłoroczny lider krajowego rankingu Michał Polan Polanowski (POL-16).

Tuż za nim znalazł się Filip Korczycki, który choć do lidera miał aż sześć punktów to na trasie pływał dość blisko rywala. W piątym wyścigu regat zameldował się nawet jako pierwszy na mecie. Trzecim zawodnikiem regat został Przemysław Siemiński.

Tuż za podium uplasował się Paweł Dittrich, który zwyciężył w klasyfikacji Grand Mastersów przed Witoldem Dudzińskim i Jackiem Wróżem. Prócz Polaków na rewską plażę zawitali zawodnicy z Kaliningradu.

Choć wyścigi udało się rozegrać jedynie pierwszego dnia regat to w sumie puszczono ich aż 8 przy wietrze o sile ok 12 węzłów.