Klasa Formula

Msc Kat Kraj Nr Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Ptk
1 POL 48 Mroczyński Wojciech MOS 2 WARSZAWA 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (9.0) 4.0 1.0 (20.0 OCS) 1.0 (7.0) 13.0
2 GMaster POL 381 Dittrich Paweł WSV WERDER 1.0 1.0 2.0 (20.0 DNC) 3.0 3.0 1.0 2.0 (5.0) (7.0) 2.0 15.0
3 Master POL 179 Buchholz Sławomir KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC (6.0) (5.0) 3.0 4.0 (6.0) 1.0 3.0 4.0 3.0 5.0 4.0 27.0
4 POL 211 Kłopociński Maciej MOS 2 WARSZAWA (20.0 DNC) (9.0) (8.0) 2.0 4.0 4.0 6.0 6.0 1.0 2.0 3.0 28.0
5 Master POL 26 Święty Andrzej DKŻ DOBRZYŃ 5.0 (7.0) (9.0) 3.0 5.0 6.0 (7.0) 3.0 4.0 3.0 1.0 30.0
6 Master LTU 11 Liutkus Gierdius SURFHOUSE (20.0 DNC) (20.0 DNC) (20.0 DNC) 8.0 2.0 2.0 2.0 5.0 2.0 4.0 20.0 OCS 45.0
7 GMaster POL 507 Dudziński Witold JKW POZNAŃ 3.0 4.0 (20.0 DNC) 5.0 7.0 7.0 8.0 (20.0 DNC) (20.0 DNC) 6.0 5.0 45.0
8 GMaster POL 333 Wijas Grzegorz PSW 7.0 3.0 4.0 7.0 (9.0) (12.0) (10.0) 7.0 7.0 9.0 8.0 52.0
9 Master POL 14 Słomski Tomasz GLOBITEL 4.0 10.0 6.0 10.0 8.0 8.0 9.0 8.0 (20.0 OCS) (11.0) (11.0) 63.0
10 GMaster POL 300 Łunkiewicz Piotr PSW (20.0 DNC) 6.0 5.0 6.0 (20.0 DNC) 5.0 5.0 (20.0 OCS) 14.0 12.0 12.0 65.0
11 GMaster POL 508 Wróż Jacek PSW 8.0 8.0 (12.0) (20.0 DNC) 10.0 10.0 (20.0 DNC) 12.0 6.0 8.0 6.0 68.0
12 POL 163 Romanowski Tomasz AZS POZNAŃ (12.0) (20.0 DNC) (11.0) 9.0 11.0 11.0 11.0 9.0 8.0 10.0 10.0 79.0
13 GMaster RUS 604 Oborenko Andrey KALININGRAD 11.0 (13.0) (14.0) 13.0 13.0 13.0 (14.0) 10.0 9.0 13.0 9.0 91.0
14 Master POL 177 Radecki Rafał PSW 9.0 11.0 7.0 (20.0 DNC) 14.0 (16.0) 13.0 14.0 11.0 (17.0) 15.0 94.0
15 Master POL 117 Prokopiak Paweł PSW (20.0 DNC) (20.0 DNC) (20.0 DNC) 11.0 12.0 15.0 20.0 DNC 11.0 10.0 14.0 13.0 106.0
16 POL 4 Szwebów Jakub AZS POZNAŃ 10.0 12.0 10.0 12.0 (20.0 DNC) 14.0 12.0 (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 110.0
17 GMaster SWE 103 Johansson Michael OWC (20.0 DNC) 14.0 13.0 14.0 15.0 17.0 (20.0 DNC) (20.0 OCS) 12.0 15.0 20.0 DNC 120.0
18 Master POL 700 Grzegorczyk Robert PSW (20.0 DNC) (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 13.0 13.0 16.0 14.0 136.0
19 Master POL 110 Wysocki Maciej „HALS”CHODZIEŻ (20.0 DNC) (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 160.0

 

Klasa Slalom

Msc Kat Kraj Nr Name Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Ptk
1 GMaster POL 381 Dittrich Paweł WSV WERDER 1.0 1.0 3.0 1.0 (4.0) 2.0 (9.0) (13.0 DNC) 8.0
2 POL 211 Kłopociński Maciej MOS 2 WARSZAWA (4.0) (4.0) 2.0 2.0 1.0 (8.0) 2.0 2.0 9.0
3 POL 48 Mroczyński Wojciech MOS 2 WARSZAWA (5.0) 2.0 1.0 (4.0) 2.0 3.0 (11.0) 3.0 11.0
4 Master POL 179 Buchholz Sławomir KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC 2.0 3.0 (5.0) 3.0 (5.0) (4.0) 4.0 4.0 16.0
5 Master LTU 11 Liutkus Gierdius SURFHOUSE (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 3.0 1.0 1.0 1.0 19.0
6 GMaster POL 508 Wróż Jacek PSW 3.0 6.0 4.0 5.0 (9.0) 5.0 (7.0) (9.0) 23.0
7 Master POL 110 Wysocki Maciej „HALS”CHODZIEŻ (13.0 DNC) 5.0 6.0 7.0 (8.0) 7.0 6.0 (8.0) 31.0
8 Master POL 177 Radecki Rafał PSW 7.0 7.0 7.0 6.0 (12.0) (9.0) (8.0) 7.0 34.0
9 GMaster POL 34 Staniszewski Leszek WTŻ ŻNIN (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 7.0 6.0 5.0 5.0 36.0
10 T 18 Lenfant Paul TWA (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 6.0 11.0 3.0 6.0 39.0
11 Master POL 117 Prokopiak Paweł PSW 6.0 8.0 (13.0 DNC) (13.0 DNC) 10.0 (12.0) 12.0 10.0 46.0
12 Master POL 279 Małachowski Trojan SZKWAŁ (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 11.0 10.0 10.0 11.0 55.0