Raceboard II elimiacja

Rank Division Nat SailNo Name Birth Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 GMaster POL 92 Kutyła Irek 1971 „BAZA”MRĄGOWO (3.0) (3.0) 1.0 (3.0) 2.0 3.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 12.0
2 Master POL 48 Jopyk-Misiak Maria 1972 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 2.0 1.0 2.0 1.0 3.0 2.0 3.0 3.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) (4.0) 17.0
3 GMaster POL 299 Staniszewski Dariusz 1967 KW OXYO (6.0 DNC) (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 6.0 DNC 21.0
4 Veteran POL 271 Srzednicki Michał 1941 „SZTURWAŁ”KALISZ 1.0 2.0 3.0 2.0 (5.0) (5.0) (5.0) 5.0 4.0 3.0 3.0 23.0
5 POL 78 Tarnicki Grzegorz 1985 „ALTERNATYWA”DOBRZYŃ (6.0 DNC) (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 2.0 31.0

 

Formula

Rank Division Nat SailNo Name Birth Club R1 R2 R3 R4 Score
1 POL 25 Mokrzycki Hubert 1982 AZS UW WARSZAWA (1.0) 1.0 1.0 1.0 3.0
2 POL 13 Guzdek Kuba 1983 AZS POZNAŃ 2.0 (21.0 DNC) 2.0 2.0 6.0
3 GMaster POL 381 Dittrich Paweł 1970 WSV WERDER 3.0 (21.0 DNC) 3.0 3.0 9.0
4 Master LTU 11 Giedrius Liutkus 1976 SURFHOUSE.LT (21.0 DNC) 2.0 4.0 4.0 10.0
5 GMaster POL 333 Wijas Grzegorz 1970 PSW (21.0 DNC) 4.0 5.0 6.0 15.0
6 Master POL 26 Święty Andrzej 1976 DKŻ DOBRZYŃ 4.0 5.0 (8.0) 7.0 16.0
7 GMaster POL 507 Dudziński Witold 1970 JKW POZNAŃ 5.0 3.0 9.0 (21.0 DNC) 17.0
8 Master POL 179 Buchholz Sławomir 1973 KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC (21.0 DNC) 6.0 6.0 5.0 17.0
9 Master POL 14 Słomski Tomasz 1972 GLOBITEL (21.0 DNC) 8.0 7.0 9.0 24.0
10 Master POL 661 Kalębka Michał 1976 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 9.0 (21.0 DNC) 10.0 8.0 27.0
11 GMaster RUS 604 Oborenko Andrey 1967 KALININGRAD (21.0 DNC) 11.0 11.0 10.0 32.0
12 Junior POL 182 Szmit Piotr 1998 AZS POZNAŃ 6.0 7.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 34.0
13 GMaster POL 15 Smętek Witold 1962 POGORIA 7.0 9.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 37.0
14 Junior POL 163 Romanowski Tomasz 1999 AZS POZNAŃ 8.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 50.0
15 Master POL 177 Radecki Rafał 1973 PSW (21.0 DNC) 10.0 21.0 DNC 21.0 DNC 52.0
16 Master POL 700 Grzegorczyk Robert 1975 PSW (21.0 DNC) 21.0 DNC 12.0 21.0 DNC 54.0
17 Master POL 117 Prokopiak Paweł 1980 PSW (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0
17 POL 56 Morawski Adam 1996 MOS 2 WARSZAWA (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0
17 GMaster POL 824 Sobczyk Janusz 1968 KSW NIEPORĘT (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0
17 Junior POL 144 Machura Kajetan 2002 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 63.0

 

Slalom