Formula

Msc Kat Nat Nr Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 POL 25 Mokrzycki Hubert 1982 AZS UW WARSZAWA 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 (18.0 DNC) (3.0) 1.0 1.0 1.0 8.0
2 GMaster POL 381 Dittrich Paweł 1970 WSV WERDER (3.0) 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 (18.0 OCS) 1.0 (18.0 OCS) 2.0 2.0 16.0
3 POL 239 Siemiński Przemysław 1988 AZS Łódź 2.0 2.0 1.0 (4.0) 3.0 (4.0) 1.0 2.0 (10.0) 4.0 3.0 18.0
4 Master POL 179 Buchholz Sławomir 1973 KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC 4.0 (7.0) 4.0 (6.0) 5.0 3.0 2.0 (18.0 DNC) 2.0 3.0 6.0 29.0
5 GMaster POL 507 Dudziński Witold 1970 JKW POZNAŃ 5.0 4.0 (6.0) 5.0 4.0 6.0 4.0 6.0 (7.0) (7.0) 5.0 39.0
6 POL 5 Janik Jakub 1989 AZS POZNAŃ (8.0) (8.0) 8.0 3.0 6.0 5.0 3.0 4.0 8.0 (9.0) 4.0 41.0
7 GMaster POL 508 Wróż Jacek 1970 PSW 7.0 5.0 5.0 (18.0 DNC) (9.0) 9.0 6.0 7.0 3.0 (10.0) 8.0 50.0
8 GMaster POL 333 Wijas Grzegorz 1970 PSW 6.0 6.0 7.0 7.0 (8.0) 7.0 7.0 (10.0) 6.0 5.0 (9.0) 51.0
9 GMaster POL 300 Łunkiewicz Piotr 1970 PSW (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 8.0 7.0 8.0 5.0 5.0 9.0 8.0 11.0 61.0
10 Master POL 146 Miękus Tomasz 1976 PSW (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 9.0 11.0 10.0 10.0 11.0 5.0 6.0 7.0 69.0
11 Veteran RUS 10 Pavlenko Siergiej 1960 KALININGRAD 9.0 10.0 (18.0 DNC) 10.0 12.0 (13.0) 8.0 (18.0 DNC) 4.0 11.0 12.0 76.0
12 Master POL 700 Grzegorczyk Robert 1975 PSW 11.0 11.0 10.0 12.0 (14.0) (16.0) 11.0 (18.0 DNC) 12.0 12.0 10.0 89.0
13 POL 163 Romanowski Tomasz 1999 AZS POZNAŃ 10.0 9.0 9.0 13.0 (15.0) (15.0) 12.0 12.0 (18.0 DNC) 14.0 15.0 94.0
14 Master POL 177 Radecki Rafał 1973 PSW 12.0 12.0 11.0 (16.0) (16.0) 12.0 (14.0) 13.0 11.0 13.0 13.0 97.0
15 GMaster RUS 604 Oborenko Andrey 1967 KALININGRAD (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 15.0 13.0 14.0 13.0 8.0 18.0 DNC 15.0 14.0 110.0
16 Master POL 661 Kalębka Michał 1976 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 11.0 10.0 11.0 9.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 113.0
17 Master POL 117 Prokopiak Paweł 1980 PSW (18.0 DNC) (18.0 DNC) (18.0 DNC) 14.0 18.0 DNC 18.0 DNC 15.0 9.0 18.0 DNC 16.0 18.0 DNC 126.0

 

Slalom

Msc Division Nat Nr Name Birth Club R1 R2 R3 R4 Score
1 POL 25 Mokrzycki Hubert 1982 AZS UW WARSZAWA (1.0) 1.0 1.0 1.0 3.0
2 GMaster POL 381 Dittrich Paweł 1970 WSV WERDER (2.0) 2.0 2.0 2.0 6.0
3 Master POL 179 Buchholz Sławomir 1973 KŻ”OGNIWO”WĄGROWIEC (4.0) 3.0 3.0 3.0 9.0
4 GMaster POL 508 Wróż Jacek 1970 PSW 3.0 (4.0) 4.0 4.0 11.0
5 GMaster POL 34 Staniszewski Leszek 1966 WTŻ ŻNIN (7.0) 5.0 6.0 6.0 17.0
6 Master POL 146 Miękus Tomasz 1976 PSW 6.0 6.0 5.0 (7.0) 17.0
7 Master POL 117 Prokopiak Paweł 1980 PSW 5.0 7.0 7.0 (8.0) 19.0
8 Master POL 177 Radecki Rafał 1973 PSW 8.0 8.0 (9.0 DSQ) 5.0 21.0

 

Raceboard

Msc Division Nat Nr Name Birth Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Score
1 Master POL 8 Wójcik Maciej 1979 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (10.0 DNC) 1.0 1.0 8.0
2 Master POL 92 Kutyła Irek 1971 „BAZA”MRĄGOWO (4.0) 2.0 (4.0) (6.0) 3.0 3.0 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 17.0
3 GMaster POL 299 Staniszewski Dariusz 1967 KW OXYO 2.0 (4.0) 2.0 (5.0) 2.0 2.0 3.0 3.0 2.0 (4.0) 3.0 19.0
4 Master POL 48 Jopyk-Misiak Maria 1972 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT (5.0) (5.0) 3.0 3.0 (5.0) 4.0 4.0 4.0 3.0 3.0 4.0 28.0
5 Veteran POL 271 Srzednicki Michał 1941 „SZTURWAŁ”KALISZ 3.0 3.0 (5.0) 2.0 4.0 (5.0) (5.0) 5.0 4.0 5.0 5.0 31.0
6 GMaster POL 665 Sołtyka Krystyna 1967 SKŻ”ERGO HESTIA”SOPOT 6.0 6.0 6.0 4.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 6.0 6.0 54.0
7 Master POL 99 Marciniak Grażyna 1971 KW OXYO (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 80.0
7 GMaster POL 199 Pieczka Robert 1966 KW OXYO (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 80.0
7 Veteran POL 189 Szymański Stanley 1946 DZIADEK (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 80.0