powrót do wszystkich zawodów

O imprezie

Puchar Burmistrza Pucka, regaty zaliczane do Pucharu Polski PSW. Wyścigi będą rozgrywane w klasie Formula Foil.

Wyniki końcowe:

Puchar_Burmistrza_Pucka-2021-FF

Puchar_Burmistrza_Pucka-2021-8.0

Puchar_Burmistrza_Pucka-2021-7.0

Instrukcja Żeglugi

IŻ puchar burmistrz Pucka 2021

Zawiadomienie o regatach

ZoR_PBPucka

Lokalizacja imprezy

ADRES:

Relacja na żywo

Wyniki wyścigów

MSC Imię i nazwisko Numer Kategoria W-1 W-2 W-3 W-4 W-5 W-6 W-7 W-8 W-9 W-10 W-11 W-12 W-13 W-14 W-15 W-16 W-17 W-18 Punktacja
1 Michał Polak POL-42 U21M 1 1 1 1 DNC DNC 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.0
2 Dominik Lewiński POL-636 U21M 2 4 2 2 1 2 2 9 2 3 3 2 2 3 2 3 3 DNC 31.0
3 Bartłomiej Kwiek POL-1111 Master 3 2 8 DNC 5 1 4 4 3 4 2 3 4 2 3 2 7 3 40.0
4 Kamil Manowiecki POL-72 U21M 4 3 3 3 2 5 3 3 5 2 6 5 3 4 4 4 2 2 42.0
5 Tomasz Romanowski POL-163 Senior 5 5 4 7 4 4 5 2 4 6 7 4 DNC 8 11 8 5 5 67.0
6 Jakub Guzdek POL-477 Senior 6 6 7 5 3 3 6 28 6 UFD 4 UFD 5 5 5 6 4 7 71.0
7 Paweł Dittrich POL-381 Grandmaster 7 7 9 6 DNC DNC 11 5 7 5 5 10 6 6 6 7 15 4 90.0
8 Witold Dudziński POL-507 Grandmaster DNC 10 11 10 8 DNC 10 10 10 9 8 7 DNC 9 8 5 9 DNC 124.0
9 Robert Kubin SVK-2 U19M 11 8 6 15 6 6 17 15 23 8 21 23 UFD 7 7 10 8 6 130.0
10 Maciej Pietrzak POL-107 U17M 9 9 16 8 23 7 9 30 8 10 10 UFD 7 21 9 9 10 10 131.0
11 Antoni Siwek POL-197 U19M 8 11 13 9 14 8 15 6 9 7 30 9 9 14 20 23 6 12 135.0
12 Jakub Janik POL-63 Senior 10 15 5 4 12 9 8 8 13 11 15 6 10 15 16 14 DNC 11 136.0
13 Daniel Ugniewski POL-46 U19M DNC 28 10 20 7 15 7 7 17 16 13 8 8 23 10 12 13 8 151.0
14 Maja Dziarnowska POL-7 Seniorka 13 17 24 17 22 27 DNC 14 14 26 16 19 12 10 12 13 11 18 208.0
15 Konrad Machura POL-44 U17M 18 25 26 24 13 12 14 12 20 12 18 11 18 11 24 33 24 17 224.0
16 Tomasz Słomski POL-14 Master 14 13 15 19 DNC 19 13 16 18 24 17 13 15 12 17 27 25 DNC 225.0
17 Sławomir Buchholz POL-179 Master 12 20 18 35 10 24 21 18 16 17 11 20 17 24 18 11 22 19 228.0
18 Igor Lewiński POL-30 U17M 15 23 12 11 20 10 20 DNC DNC DNC 23 17 14 18 22 15 16 15 228.0
19 Michał Krawczyk POL-150 U19M 20 22 21 21 11 18 18 23 29 19 14 12 20 20 13 20 18 13 237.0
20 Michał Lis POL-25 U19M 19 12 14 12 15 33 28 24 21 14 34 14 11 22 27 18 19 22 237.0
21 Filip Dmochowski POL-460 U17M 21 19 19 13 9 13 22 26 26 21 24 28 DNC 28 14 UFD 12 9 248.0
22 Jacek Wróż POL-361 Grandmaster 29 33 31 27 19 29 12 27 11 20 12 15 13 16 21 19 23 14 249.0
23 Maciej Kłopociński POL-211 Senior DNC DNC DNC 25 27 20 16 11 22 15 9 18 22 13 23 25 29 24 270.0
24 Adam Kowalski POL-62 U17M 17 14 29 14 30 23 25 25 33 28 31 29 21 25 15 16 14 16 282.0
25 Wojciech Olejnik POL-2119 Senior 16 29 17 26 24 25 23 22 15 13 20 26 16 19 29 29 26 23 285.0
26 Siergiej Pavlenko RUS-10 Weteran DNC 26 32 16 29 26 19 17 19 30 29 21 25 17 19 17 20 21 292.0
27 Antoni Antoniewski POL-520 U19M 25 21 20 22 18 17 24 31 28 23 19 22 DNC DNC 28 22 21 20 302.0
28 Szymon Charytanowicz POL-262 U17M 23 16 33 23 21 16 29 20 25 18 28 25 19 26 25 28 32 29 313.0
29 Paweł Prokopiak POL-117 Master 22 31 22 18 16 22 27 19 24 25 27 27 24 31 26 32 30 DNC 329.0
30 Michał Kalębka POL-661 Master 26 34 28 33 17 32 26 13 12 27 22 16 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 368.0
31 Maciej Popłonyk POL-233 U17M DNC 24 23 28 25 21 30 34 36 33 25 30 29 29 31 31 31 26 383.0
32 Olaf Grodzicki POL-147 U17M DNC 18 36 31 28 11 37 32 DNC 34 37 34 DNC 27 32 26 17 27 390.0
33 Michał Maziarka POL-2121 U17M 24 30 25 29 33 34 31 21 27 22 35 DNC DNC DNC 33 DSQ 27 28 399.0
34 Aleksandra Wasiewicz POL-122 U17K 30 35 27 32 31 31 34 29 34 31 33 32 23 30 30 DSQ 28 25 412.0
35 Stanisław Trepczyński POL-777 Senior 28 27 37 30 26 28 33 35 32 35 36 24 26 34 DNC 21 DNC DSQ 415.0
36 Pola Wawrzyniak POL-125 U19K 27 32 30 34 32 30 32 33 35 32 UFD 31 27 32 35 30 33 30 431.0
37 Grzegorz Wijas POL-333 Grandmaster DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 37 30 DNC 32 33 28 33 34 24 34 31 480.0
38 Rafał Radecki POL-177 Master 31 36 35 37 35 36 35 38 37 36 38 36 30 35 36 34 35 32 482.0
39 Jacek Stolarz POL-248 Grandmaster DNC 37 34 36 34 35 36 36 31 29 26 35 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 492.0
40 Dawid Sykuła POL-1 U17M DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 574.0

Galeria

Kontakt Polskie stowarzyszenie windsurfingu

ul. Podmiejska 19
01-498 Warszawa
NIP: 522-27-98-024
Zobacz pełne dane teleadresowe