KALENDARZ 2018

LP OD DO KLASA MIEJSCE NAZWA REGAT INFORMACJE
1 02.02 04.02 WZ Najlepszy lód Mistrzostwa Polski WZ pol749@gmail.com
2 09.02 11.02 WZ Najlepszy lód Termin rezerwowy pol749@gmail.com
3 26.02 04.03 WZ Lahti-FIN Mistrzostwa Świata WZ WISSA
4 23.04 28.04 FWC Lagos-POR Mistrzostwa Świata Masters Junior IWA
5 04.05 06.05  RSX J Krynica Puchar PZŻ RSXJ, k.dzik@pya.org.pl
6 11.05 13.05 FWC SL OFR RCB Puck PP FWC, SL, RCB i OFR PSW
7 18.05 20.05 RSX TEC Krynica Puchar PZŻ RSX Seniorów, Techno 293 k.dzik@pya.org.pl
8 22.05 27.05 du Goczałkowice Eliminacja ZzZ
9 26.05 28.05 FWC SL RCB OFR Kuźnica PP FWC i SL i FOIL i RCB ZzZ
10 31.05 03.06 FWC SL OFR Rewa PP FWC i SL ZzZ
11 01.06 03.06 TEC RSX RCB Kalisz International Windsurfing Regatta Kalisz www.szturwal.pl
12 08.06 10.06 RSX TEC FWC SL RCB OFR Sopot Puchar Prezydenta Sopotu SKŻ Sopot
13 15.06 17.06 FWC SL OFR Puck PP FWC i Slalom PSW
14 29.06 01.07 RCB DOBRZYŃ n. Wisłą Mistrzostwa Polski przybytek2@gmail.com
15 29.06 07.07 FW FF Puck Mistrzostwa Europy PSW
16 01.07 08.07 RSX Plage du Steir – FRA Mistrzostwa Świata Juniorów http://www.rsxclass.org
17 13.07 15.07 ZzZ Górki Zachodnie Puchar Prezydenta Gdańska grzegorz.mankucki@wp.pl
18 26.07* 29.07 FWC OFR RCB Puck Mistrzostwa Polski Open Master OFR FWC od 26.07

RCB od 27.07

19 04.08 12.08 TEC Lepaja Łotwa Mistrzostwa Świata Techno IWA
20 16.08 19.08 TEC Śląsk OOM ZzZ
21 24.08 26.08 TEC Puck Mistrzostwa Polski Młodzików 6,8 okonska@gd.pl
22 19.08 25.08 RSX Sopot Mistrzostwa Europy Juniorów www.rsxclass.org
23 21.08 01.09 RSX OFR Sopot Mistrzostwa Europy RSX i OFR (foil) www.rsxclass.org
24 30.08 02.09 RSX du Mistrzostwa Polski Juniorów k.dzik@pya.org.pl
25 31.08 02.09 TEC 4,0 5,8 Osiek Mistrzostwa PSW grzegorz.mankucki@wp.pl
28 14.09 16.09 FWC SL Kuźnica PP FWC, OFR i SL info@abcsurf.pl
29 15.09 23.09 FWC Portimao Portugalia Mistrzostwa Świata FWC OFR IWA
29 15.09 16.09 TEC RSX RCB Nieporęt-Pilawa Leszka Pawlika pamięci Regaty wn@wind-surfing.pl
30 21.09 23.09 FWC SL OFR Rewa MPJ FWC, MP Slalom, PP OFR, PP FWC ZzZ
31 28.09 30.09 RSX du Mistrzostwa Polski RS:X k.dzik@pya.org.pl
32 paź paź FW Portugalia Mistrzostwa Świata FWC IWA
33 06.10 07.10 TEC RSX Mrągowo Mistrzostwa Bazy Mrągowo tomek.stefek@gmail.com
34 12.10 14.10 Wszystkie klasy Puck Finał Pucharu Polski PSW witold.dudzinski@rehasport.pl
35 21.10 28.10 TEC Torbole Mistrzostwa Europy IWA

FWC – Formula Windsurfing Class SL – Slalom RCB – Raceboard FF – Formula Foil OFR – Open Foil Racing ZzZ – Zgodnie z Zawiadomieniem du – do uzgodnienia

POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU

ul. Podmiejska 19 | 01-498 Warszawa |NIP: 522-27-98-024

KONTAKT