KALENDARZ 2018

LP OD DO KLASA MIEJSCE NAZWA REGAT INFORMACJE
1 02.02 04.02 WZ Najlepszy lód Mistrzostwa Polski WZ pol749@gmail.com
2 09.02 11.02 WZ Najlepszy lód Termin rezerwowy pol749@gmail.com
3 26.02 04.03 WZ Lahti-FIN Mistrzostwa Świata WZ WISSA
4 23.04 28.04 FWC Lagos-POR Mistrzostwa Świata Masters Junior IWA
5 04.05 06.05  RSX J Krynica Puchar PZŻ RSXJ, k.dzik@pya.org.pl
6 11.05 13.05 FWC SL OFR RCB Puck PP FWC, SL, RCB i OFR PSW
7 18.05 20.05 RSX TEC Krynica Puchar PZŻ RSX Seniorów, Techno 293 k.dzik@pya.org.pl
8 22.05 27.05 du Goczałkowice Eliminacja ZzZ
9 26.05 28.05 FWC SL RCB OFR Kuźnica PP FWC i SL i FOIL i RCB ZzZ
10 31.05 03.06 FWC SL Rewa PP FWC i SL ZzZ
11 01.06 03.06 TEC RSX RCB Kalisz International Windsurfing Regatta Kalisz www.szturwal.pl
12 08.06 10.06 RSX TEC FWC SL RCB Sopot Puchar Prezydenta Sopotu SKŻ Sopot
13 15.06 17.06 FWC SL OFR Puck PP FWC i Slalom PSW
14 29.06 01.07 RCB DOBRZYŃ n. Wisłą Mistrzostwa Polski przybytek2@gmail.com
15 29.06 07.07 FW FF Puck Mistrzostwa Europy PSW
16 01.07 08.07 RSX Plage du Steir – FRA Mistrzostwa Świata Juniorów http://www.rsxclass.org
17 13.07 15.07 ZzZ Górki Zachodnie Puchar Prezydenta Gdańska grzegorz.mankucki@wp.pl
18 27.07 29.07 FWC SL RCB du MP FWC SL ZzZ
19 04.08 12.08 TEC Lepaja Łot Mistrzostwa Świata Techno IWA
20 16.08 19.08 TEC Śląsk OOM ZzZ
21 24.08 26.08 TEC Puck Mistrzostwa Polski Młodzików 6,8 okonska@gd.pl
22 19.08 25.08 RSX Sopot Mistrzostwa Europy Juniorów www.rsxclass.org
23 21.08 01.09 RSX CONVERT Sopot Mistrzostwa Europy RSX Cenvertible (foil) www.rsxclass.org
24 30.08 02.09 RSX du Mistrzostwa Polski Juniorów k.dzik@pya.org.pl
25 31.08 02.09 TEC 4,0 5,8 Osiek Mistrzostwa PSW grzegorz.mankucki@wp.pl
26 04.09 09.09 FWC Grecja Mistrzostwa Europy Juniorow Masters ZzZ
27 06.09 09.09 FWC RCB Rewa Mistrzostwa Polski Juniorów FWC + PP RCB ZzZ
28 14.09 16.09 FWC SL Kuźnica PP FWC i SL info@abcsurf.pl
29 15.09 16.09 TEC RSX RCB Nieporęt-Pilawa Leszka Pawlika pamięci Regaty wn@wind-surfing.pl
30 20.09 23.09 FWC Rewa Mistrzostwa Polski Masters ZzZ
31 28.09 30.09 RSX du Mistrzostwa Polski RS:X k.dzik@pya.org.pl
32 paź paź FW Portugalia Mistrzostwa Świata FWC IWA
33 06.10 07.10 TEC RSX Mrągowo Mistrzostwa Bazy Mrągowo tomek.stefek@gmail.com
34 12.10 14.10 Wszystkie klasy Puck Finał Pucharu Polski PSW witold.dudzinski@rehasport.pl
35 21.10 28.10 TEC Torbole Mistrzostwa Europy IWA

FWC – Formula Windsurfing Class
SL – Slalom
RCB – Raceboard
FF – Formula Foil
OFR – Open Foil Racing
ZzZ – Zgodnie z Zawiadomieniem
du – do uzgodnienia

POLSKIE STOWARZYSZENIE WINDSURFINGU

ul. Podmiejska 19 | 01-498 Warszawa |NIP: 522-27-98-024

KONTAKT