INSTRUKTORZY WYKŁADOWCYNUMER/ROKSTOPIEŃ 
Stolarski Jakub - starszy wykładowca0/2010STARSZY WYKŁADOWCA
Kaczmarek Adam - starszy wykładowca1/2010STASZRY WYKŁADOWCA
Bakes Adam2/2010WYKŁADOWCA
Kaczmarek Jakub3/2016WYKŁADOWCA
Kapuściński Maciej4/2018WYKŁADOWCA
Słoma Szymon5/2018WYKŁADOWCA
INSTRUKTORZY PSWNUMER/ROKSTOPIEŃ
Baranowski Jakub1/SZ/2019SPORTU
Batycki Adam2/SZ/2019SPORTU
Błażewska Agata3/L/2019SPORTU
Borkowski Krzysztof4/L/2019SPORTU
Bucher Agnieszka5/E/2019SPORTU
Bujnowski Grzegorz6/E/2019SPORTU
Chomicki Mateusz7/N/2019SPORTU
Ciołek Viktor8/WC/2019SPORTU
Czerwińska Katarzyna9/BS/2019SPORTU
Fijałkowski Paweł10/SZ/2019SPORTU
Grymuza Nikola11/L/2019SPORTU
Krasnodębski Andrzej12/BEE/2019SPORTU
Lignarski Janusz13/BS/2019SPORTU
Matuszewska Zuzanna14/N/2019SPORTU
Mendys Mikołaj15/L/2019SPORTU
Mendys Ula16/L/2019SPORTU
Ochendal Monika17/E/2019SPORTU
Olszewski Paweł18/L/2019SPORTU
Piskorska Małgorzata19/SZ/2019SPORTU
Rapacka Małgorzata20/L/2019SPORTU
Ratkowska Maria21/E/2019SPORTU
Śledziewska Maria24/SZ/2019SPORTU
Sołtysiak Antoni22/WC/2019SPORTU
Szkolnicki Jan30/SZ/2019SPORTU
Szymański Mateusz23/E/2019SPORTU
Tymoszuk Mateusz25/BS/2019SPORTU
Wilemska Julia26/L/2019SPORTU
Witt Bartłomiej27/BEE/2019SPORTU
Wyrzykowski Bernard28/L/2019SPORTU
Zachwieja Tomasz29/SZ/2019SPORTU
Bąk Michał2/2018SPORTU 3
Bar Agnieszka1/2018SPORTU 3
Bujnowska Michalina4/2018SPORTU 2
Dąbrowski Jędrzej 5/2018SPORTU 3
Dąbrowski Piotr6/2018SPORTU 3
Domagalski Maciej7/2018SPORTU 2
Drozdowski Marceli8/2018SPORTU 2
Dziewoński Jan9/2018SPORTU 3
Frankus Dominik10/2018SPORTU 3
Jasiniak Olaf11/2018SPORTU 3
Julia Kaczmarek66/2018SPORTU 2
Komor Andrzej12/2018SPORTU 2
Kromski Dawid13/2018SPORTU 2
Kruczek Daria14/2018SPORTU 3
Kulesza Maciej15/2018SPORTU 2
Kyzioł Natalia16/2018SPORTU 3
Litke Jakub17/2018SPORTU 2
Łosiński Adam18/2018SPORTU 2
Macheta Wojciech19/2018SPORTU 3
Makowski Maciej20/2018SPORTU 3
Matuska Piotr21/2018SPORTU 3
Morys Maciej23/2018SPORTU 2
Niczyporuk Sandra24/2018SPORTU 3
Nieroda Adrianna25/2018SPORTU 3
Ostrowski Patryk26/2018SPORTU 3
Pasierb Natalia27/2018SPORTU 3
Pijanowski Tomasz28/2018SPORTU 3
Polkowski Jakub29/2018SPORTU 2
Rewerelli Mateusz30/2018SPORTU 2
Romanowski Tomasz31/2018SPORTU 2
Ruszkiewicz-Bogusz Kamila3/2018SPORTU 2
Sarol Piotr32/2018SPORTU 3
Sebastianowicz Nina33/2018SPORTU 3
Skowrońska Karolina34/2018SPORTU 3
Sladeczek Dawid35/2018SPORTU 3
Szczepaniak Monika36/2018SPORTU 3
Szewczyk Jakub37/2018SPORTU 2
Szmit Piotr38/2018SPORTU 2
Szpak Agnieszka39/2018SPORTU 2
Tarnowska Maria40/2018SPORTU 2
Tofil Adam41/2018SPORTU 3
Trzmiel Piotr42/2018SPORTU 3
Wietrzvkowski Filip43/2018SPORTU 3
Woźniczka Mikołaj44/2018SPORTU 2
Assmann Stanisław1/2017SPORTU 2
Baranowska Natalia 1629/2017SPORTU 3
Bartochowski Antek 1630/2017SPORTU 3
Bistroń Rafał2/2017SPORTU 3
Brukna Wojciech3/2017SPORTU 3
Brunka Wojciech3/2017SPORTU 2
Budzyński Igor4/2017SPORTU 3
Cyrwus Piotr5/2017SPORTU 2
Dąbrowski Jakub6/2017SPORTU 3
Derpińska Dominika57/2017SPORTU 2
Dulczewski Paweł7/2017SPORTU 3
Dziewulak Maria 1631/2017SPORTU 3
Fic Karol8/2017SPORTU 2
Gajdziński Grzegorz9/2017SPORTU 3
Gąsienica Józowy Jan 1632/2017SPORTU 3
Gostyński Bartłomiej60/2017SPORTU 3
Hoemer de Roitberg Konrad 10/2017SPORTU 3
Jaszcz Kacper 1633/2017SPORTU 2
Jurasz Marek 1634/2017SPORTU 3
Karpiński Igor11/2017SPORTU 3
Kawecki Kamil 1635/2017SPORTU 3
Kopaniecki Jacek12/2017SPORTU 3
Kubaszewska Zosia13/2017SPORTU 2
Leciejewska Anna52/2017SPORTU 2
Liszka Maciej14/2017SPORTU 2
Łysak Łukasz 1636/2017SPORTU 3
Maj Michał 1637/2017SPORTU 3
Mizerski Antoni15/2017SPORTU 3
Mizerski Jan16/2017SPORTU 3
Mroczkowski Bartosz17/2017SPORTU 3
Nowak Adam18/2017SPORTU 2
Nowak Inga 1638/2017SPORTU 2
Obiegała Henryk 1639/2017SPORTU 3
Odrobiński Maciej19/2017SPORTU 3
Padzik Jakub20/2017SPORTU 2
Pawłowski Filip40/2017SPORTU 3
Piasecki Maciej21/2017SPORTU 3
Piotrowski Mateusz22/2017SPORTU 3
Puk Monika41/2017SPORTU 2
Puk Monika 1641/2017SPORTU 3
Rachel Kluczewska Karolina23/2017SPORTU 2
Rafiński Miłosz24/2017SPORTU 3
Saniuk Olgierd 1642/2017SPORTU 3
Sawala Adam43/2017SPORTU 2
Siemczyk Jakub 1644/2017SPORTU 2
Siemczyk Wiesław 1645/2017SPORTU 2
Smętek Witold 1646/2017SPORTU 2
Sojka Tomasz47/2017SPORTU 3
Sojka Tomek 1647/2017SPORTU 3
Sołtyka Emilia 1648/2017SPORTU 3
Stopyra Michał 1649/2017SPORTU 3
Szydzik Aleksandra 1628/2017SPORTU 2
Szymańska Marcelina25/2017SPORTU 3
Zalewski Filip26/2017SPORTU 2
Zwierzycki Marcin27/2017SPORTU 3
Zych Michał53/2017SPORTU 2
Bartler Grzegorz1S/2016SPORTU 2
Barański Jan 19S/2016SPORTU 3
Bednarkiewicz Jan 8S/2016SPORTU 2
Chronowski Bartosz 17S/2016SPORTU 3
Chyła Dominik 20S/2016SPORTU 3
Dulczewski Antoni 18S/2016SPORTU 3
Filipczyk Jakub 12S/2016SPORTU 2
Grochowski Mateusz 11S/2016SPORTU 2
Guzikowski Mikołaj2S/2016SPORTU 2
Halas Octavia 21S/2016SPORTU 3
Iracki Witold22S/2016SPORTU 3
Łukaszewicz Aleksandra 7S/2016SPORTU 2
Madler Jędrzej 14S/2016SPORTU 2
Miedzierski Krzysztof 9S/2016SPORTU 2
Miśniakiewicz Hanna 6S/2016SPORTU 2
Mossakowska Martyna 10S/2016SPORTU 2
Nowosad Aleksander15S/2016SPORTU 3
Olma Krystian13S/2016SPORTU 2
Rogosz Szymon5S/2016SPORTU 2
Rzechowski Kamil 16S/2016SPORTU 3
Sadowski Karol 3S/2016SPORTU 2
Żegeń Tomasz 4S/2016SPORTU 2
Wojciech Waszkiewicz1R/2015REKREACJI
Agata Różycka2R/2015REKREACJI
Krzystof Kaplyta3R/2015REKREACJI
Maciej Stolarczyk4R/2015REKREACJI
Maciej Ścibich5R/2015REKREACJI
Święcicki Aleksander6R/2015REKREACJI
Karina Ostrowska7R/2015REKREACJI
Mateusz Malewski9R/2015REKREACJI
Maks Michalik10R/2015REKREACJI
Beniamin Rostankowski11R/2015REKREACJI
Paweł Bratkowski12R/2015REKREACJI
Victoria Patyna13R/2015REKREACJI
Anna Bytnar14R/2015REKREACJI
Aleksandra Orlańska15R/2015REKREACJI
Agata Harat16R/2015REKREACJI
Mateusz Tarczyński17R/2015REKREACJI
Kacper Zalewski18R/2015REKREACJI
Bartłomiej Gruba19R/2015REKREACJI
Sebastian Gozłowski20R/2015REKREACJI
Marcin Mell21R/2015REKREACJI
Marta Maciejczyk22R/2015REKREACJI
Filip Pawłowski23R/2015REKREACJI
Patryk Długajczyk24R/2015REKREACJI
Paweł Garbuliński25R/2015REKREACJI
Piotr Stolarczyk26R/2015REKREACJI
Karolina Groblewska27R/2015REKREACJI
REKREACJI
Maciej Cieluch1R2/2015REKREACJI
Wojciech Smyła2R2/2015REKREACJI
Wojciech Ciesielski3R2/2015REKREACJI
Piotr Pawelec4R2/2015REKREACJI
Mariusz Pisarski5R2/2015REKREACJI
Ignas Cijunaitis6R2/2015REKREACJI
Kristina Aleksejunaite7R2/2015REKREACJI
Michał Zięba8R2/2015REKREACJI
Olivia Caspari9R2/2015REKREACJI
Jan Gołda10R2/2015REKREACJI
Mikołaj Jaworski11R2/2015REKREACJI
Maksymilian Czaplewski12R2/2015REKREACJI
Piotr Trzmiel13R2/2015REKREACJI
Dawid Wal14R2/2015REKREACJI
Patryk Zduńczak15R2/2015REKREACJI
Marcin Żyliński16R2/2015REKREACJI
Maciej Młynarski17R2/2015REKREACJI
Aleksandra Szczęch18R2/2015REKREACJI
Paweł Skibiński19R2/2015REKREACJI
Patrycja Lis20R2/2015REKREACJI
Jan Sznajd21R2/2015REKREACJI
Michał Bogacz22R2/2015REKREACJI
Jan Koronkiewicz23R2/2015REKREACJI
Filip Bruchnalski24R2/2015REKREACJI
Marcin Włodarski25R2/2015REKREACJI
Maria Leonowicz26R2/2015REKREACJI
Paweł Błaszczak27R2/2015REKREACJI
Bartosz Brożek28R2/2015REKREACJI
Krzysztof Jałoszyński29R2/2015REKREACJI
Katarzyna Nabiałek30R2/2015REKREACJI
Adam Łożyński1S/2015SPORTU
Wiktor Kuczyński2S/2015SPORTU
Robert Ostrowski3S/2015SPORTU
Łukasz Buderaski4S/2015SPORTU
Adam Nestorowicz6S/2015SPORTU
Słowik Grzegorz1R/2014REKREACJI
Babski Maciej2R/2014REKREACJI
Rusin Łukasz3R/2014REKREACJI
Bocian Marcin4R/2014REKREACJI
Bucki Igor5R/2014REKREACJI
Kowalczyk Jakub6R/2014REKREACJI
Szczepaniak Michał7R/2014REKREACJI
Tarasiewicz Wojciech8R/2014REKREACJI
Patok Maciej9R/2014REKREACJI
Konieczka Marcin10R/2014REKREACJI
Różycki Paweł11R/2014REKREACJI
Rewerelli Michał12R/2014REKREACJI
Peszko Juliusz13R/2014REKREACJI
Sarzyński Jakub14R/2014REKREACJI
Włoch Krzysztof15R/2014REKREACJI
Mikołajczyk Michał16R/2014REKREACJI
Ostrowski Michał17R/2014REKREACJI
Piszczatowski Artur18R/2014REKREACJI
Smoleń Jakub19R/2014REKREACJI
Sarzyński Maciej20R/2014REKREACJI
Korczyński Witold21R/2014REKREACJI
Polański Jakub22R/2014REKREACJI
Piątek Agnieszka23R/2014REKREACJI
Morzyk Filip24R/2014REKREACJI
Sikora Rafał25R/2014REKREACJI
Spałek Kevin26R/2014REKREACJI
Orliński Filip27R/2014REKREACJI
Banaszczyk Grzegorz28R/2014REKREACJI
Sarbak Bartosz29R/2014REKREACJI
Sawala Piotr31R/2014REKREACJI
Boćkowski Jakub32R/2014REKREACJI
Strubiński Konrad33R/2014REKREACJI
Magdalena Pawelec35R/2014REKREACJI
Sabatowski Karol37R/2014REKREACJI
Grażyna Łopata40R/2014REKREACJI
Julia Chmielewska42R/2014REKREACJI
Banach Artur1S/2014SPORTU
Broekere Adam2S/2014SPORTU
Słoma Szymon3S/2014SPORTU
Świętalski Arkadiusz4S/2014SPORTU
Peszko Jacek5S/2014SPORTU
Klimaszyk Jan6S/2014SPORTU
Stachura Kacper7S/2014SPORTU
Kapuściński Maciej8S/2014SPORTU
Wojnowski Robert9S/2014SPORTU
Myszkowski Piotr2013SPORTU
Nerling Witold2013SPORTU
Paruzel Krystian2013SPORTU
Pellowski Robert2013SPORTU
Bicki Karol2013REKREACJI
Bicki Łukasz2013REKREACJI
Bross Krzysztof2013REKREACJI
Dąbrowski Robert2013REKREACJI
Gutkowska Agnieszka2013REKREACJI
Januszewski Wojciech2013REKREACJI
Jasiński Konrad2013REKREACJI
Karnus Mariusz2013REKREACJI
Kędra Magda2013REKREACJI
Komar Maria2013REKREACJI
Kraszewska Monika2013REKREACJI
Lussa Michał2013REKREACJI
Łożyński Adam2013REKREACJI
Marciniak Hubert2013REKREACJI
Myszkowska Monika2013REKREACJI
Nawrocki Mariusz2013REKREACJI
Nowakowski Przemysław2013REKREACJI
Ostrowski Robert2013REKREACJI
Pakosz Julia2013REKREACJI
Pisarski Zbigniew2013REKREACJI
Powolny Marta2013REKREACJI
Różycki Paweł2013REKREACJI
Siemczyk Wiesław2013REKREACJI
Sikora Krzysztof2013REKREACJI
Spychalski Jakub2013REKREACJI
Świniarski Wojciech2013REKREACJI
Szczepaniak Michał2013 , 7R/2014REKREACJI
Walerowicz Paweł2013REKREACJI
Walkiewicz Szymon2013REKREACJI
Wesołowski Piotr2013REKREACJI
Witosz Karol2013REKREACJI
Zaucha Mateusz2013REKREACJI
Zbylut Filip2013REKREACJI
Złotkiewicz Paweł2013REKREACJI
Fejgin Piotr2013REKREACJI
Czerwiński michał2012REKREACJI
Danaburski Damian2012REKREACJI
Musial Mikołaj2012REKREACJI
Piątkowski Igor2012REKREACJI
Szyszka Sebastian2012REKREACJI
Turlej Jan2012REKREACJI
Wielec Dawid2012REKREACJI
Wrzosek Katarzyna2012REKREACJI
Bartnik Jan2012SPORTU
Kaczmarek Jakub2012SPORTU
Klimczak Piotr2012SPORTU
Leonowicz Kasper2012SPORTU
Maszkiewicz Jan2012SPORTU
Michalski Jarosław2012SPORTU
Mikuła Agnieszka2012SPORTU
Nowacki Piotr2012SPORTU
Ożóg Andrzej2012SPORTU
Piasecki Jacek2012SPORTU
Rajtar Zbigniew2012SPORTU
Maciej Rutkowski2012SPORTU
Sztemberg Tomasz2012SPORTU
Graniczny Rafał2011REKREACJI
Karp Krzysztof2011REKREACJI
Kazimierak Zofia2011REKREACJI
Klęczar Mariusz2011REKREACJI
Kosior Dariusz2011REKREACJI
Kuźniarski Artur2011REKREACJI
Magdziarz Ewa2011REKREACJI
Mazur Karolina2011REKREACJI
Milewski Tomasz2011REKREACJI
Monkiewicz Tomasz2011REKREACJI
Przytulski Piotr2011REKREACJI
Staniszewski Bartosz2011REKREACJI
Wiśniewski Wojciech2011REKREACJI
Zaręba Grzegorz2011REKREACJI
Zięba Kacper2011REKREACJI
Adolf Michał2010REKREACJI
Broekere Adam2010REKREACJI
Bylica Bogna2010REKREACJI
Derc Piotr2010REKREACJI
Dezor Tomasz2010REKREACJI
Goły Michał2010REKREACJI
Koropecki Mikołaj2010REKREACJI
Krzysztofiak Jakub2010REKREACJI
Krzysztofiak Stefan2010REKREACJI
Lester Michał2010REKREACJI
Majgier Filip2010REKREACJI
Misiak Tomasz2010REKREACJI
Pakuła Roch2010REKREACJI
Paruzel Krystian2010REKREACJI
Peszko Jacek2010REKREACJI
Piętowska Katarzyna2010REKREACJI
Pozorski Adrian2010REKREACJI
Puławski Grzegorz2010REKREACJI
Sak Mateusz2010REKREACJI
Tomkiewicz Kamila2010REKREACJI
Winiarski Jan2010REKREACJI
Żurawiecka Anna2010REKREACJI
Dworczak Marcin2009REKREACJI
Ermel Andrzej2009REKREACJI
Figiel Jakub2009REKREACJI
Gorlewski Piotr2009REKREACJI
Jakubiak Mateusz2009REKREACJI
Juśkiewicz Ewa2009REKREACJI
Kaźmierczak Paweł2009REKREACJI
Kędzior Marek2009REKREACJI
Klimczak Wojciech2009REKREACJI
Korcz Jacek2009REKREACJI
Krużewski Michał2009REKREACJI
Leonowicz Katarzyna2009REKREACJI
Leonowicz Krzysztof2009REKREACJI
Lulewicz Wojciech2009REKREACJI
Macha Mateusz2009REKREACJI
Mikołajek Kazimierz2009REKREACJI
Misura Jacek2009REKREACJI
Namysłowski Michał2009REKREACJI
Ostropolski Przemysław2009REKREACJI
Rzyman Gustaw2009REKREACJI
Stopa Agnieszka2009REKREACJI
Stopa Marcin2009REKREACJI
Bartoń Michał2008REKREACJI
Borucki Robert2008REKREACJI
Cichocki Piotr2008REKREACJI
Dziwoki Tomasz2008REKREACJI
Foryś Marek2008REKREACJI
Górska Maria2008REKREACJI
Gryszko Janusz2008REKREACJI
Kazimierak Piotr2008REKREACJI
Kaźmierczak Kacper2008REKREACJI
Kaźmierczak Kajetan2008REKREACJI
Król Kamil2008REKREACJI
Majchrzak Marcin2008REKREACJI
Michalak Adam2008REKREACJI
Pełszyński Bartosz2008REKREACJI
Pisarski Michał2008REKREACJI
Rajewski Artur2008REKREACJI
Ratajczak Piotr2008REKREACJI
Słomka Kajetan2008REKREACJI
Stózik Bartłomiej2008REKREACJI
Strycharczyk Milena2008REKREACJI
Stupnicki Witold2008REKREACJI
Świętalski Arkadiusz2008REKREACJI
Świder Bartosz2008REKREACJI
Walichowski Łukasz2008REKREACJI
Wykrota Michał2008REKREACJI
Żurawiecki Marek2008REKREACJI
Broekere Tomek2007REKREACJI
Cebo Jarosław2007REKREACJI
Dzięcielski Jakub2007REKREACJI
Herman Wojciech2007REKREACJI
Janduła Mateusz2007REKREACJI
Kamiński Leszek2007REKREACJI
Kastory Jan2007REKREACJI
Kaźmierczak Mateusz2007REKREACJI
Kilarska Joanna2007REKREACJI
Kołakowski Aleksander2007REKREACJI
Łaszcz Hanna2007REKREACJI
Małek mikołaj2007REKREACJI
Matejak Filip2007REKREACJI
Mikuła Łukasz2007REKREACJI
Sadowy Stanisław2007REKREACJI
Słabosz Paweł2007REKREACJI
Swinder Maja2007REKREACJI
Wałecka Joanna2007REKREACJI
Wieczorek Jagoda2007REKREACJI
Zapora Patryk2007REKREACJI
Barańczuk Marcin2006REKREACJI
Bojdak Karolina2006REKREACJI
Kaźmierczak Mateusz2006REKREACJI
Kędra Bartosz2006REKREACJI
Lewandowski Waldemar2006REKREACJI
Mokrosz Dominik2006REKREACJI
Pogorzelski Marek2006REKREACJI
Smołka Maciej2006REKREACJI
Staniszewski Szymon2006REKREACJI
Szwajkosz Szczepan2006REKREACJI
Bałaziński Hugo2005REKREACJI
Buszman Piotr2005REKREACJI
Cudek Adam2005REKREACJI
Kijowska Dominika2005REKREACJI
Kuczara Paweł2005REKREACJI
Majchrzak Michał2005REKREACJI
Miarczyński Jarosław2005REKREACJI
Mroczek Maciej2005REKREACJI
Orłowski Karol2005REKREACJI
Pura Karolina2005REKREACJI
Rydrych Rafał2005REKREACJI
Smołka Adam2005REKREACJI
Traczyk Krzysztof2005REKREACJI
Zimnol Jan2005REKREACJI
Bączyk Jarosław2004REKREACJI
Figura Tomasz2004REKREACJI
Gliński Janusz2004REKREACJI
Głowiak Łukasz2004REKREACJI
Hoffa Michał2004REKREACJI
Jurkanis Julia2004REKREACJI
Maślak Krzysztof2004REKREACJI
Pelak Sławomir2004REKREACJI
Powolny Barbara2004REKREACJI
Sikora Janusz2004REKREACJI
Szołtysek Adam2004REKREACJI
Tul Wojciech2004REKREACJI
Wesołowski Jakub2004REKREACJI
Wyszkowska Ewa2004REKREACJI
Barski Michał2003REKREACJI
Borkowski Krzysztof2003REKREACJI
Brzostowicz Marcin2003REKREACJI
Cegłowski Łukasz2003REKREACJI
Ceran Łukasz2003REKREACJI
Damrat Mateusz2003REKREACJI
Domagalski Maciej2003REKREACJI
Gardasiewicz Paweł2003REKREACJI
Gawlik Wojciech2003REKREACJI
Góra Agnieszka2003REKREACJI
Jarosz Wojciech2003REKREACJI
Kołakowski Bartłomiej2003REKREACJI
Kołodyński Jacek2003REKREACJI
Konzak Agnieszka2003REKREACJI
Kowaluk Grzegorz2003REKREACJI
Kubica Paweł2003REKREACJI
Langier Magdalena2003REKREACJI
Łukaszewski Marcin2003REKREACJI
Majkowska Anita2003REKREACJI
Marchewka Darek2003REKREACJI
Matyaszczyk Wojciech2003REKREACJI
Mirecki Tomasz2003REKREACJI
Morawski Paweł2003REKREACJI
Motyka Wiktor2003REKREACJI
Ochrymowicz Piot2003REKREACJI
Ożóg Andrzej2003REKREACJI
Paśnikowski Paweł2003REKREACJI
Pińkowski Michał2003REKREACJI
Pisiewicz Łukasz2003REKREACJI
Ptak Dominik2003REKREACJI
Puchalski Michał2003REKREACJI
Puchowski Bartosz2003REKREACJI
Puzynowski Piotr2003REKREACJI
Rakowska Katarzyna2003REKREACJI
Rakowski Cezary2003REKREACJI
Rakowski Mirosław2003REKREACJI
Sadowski Piotr2003REKREACJI
Sałek Jakub2003REKREACJI
Siatkowski Bartłomiej2003REKREACJI
Skalska Iwona2003REKREACJI
Staszewska Dorota2003REKREACJI
Staszewski Grzegorz2003REKREACJI
Suchowierski Marek2003REKREACJI
Szkutnik Maksymilian2003REKREACJI
Terlikowski Piotr2003REKREACJI
Zdzieborski Nikodem2003REKREACJI
Zieiński Maciej2003REKREACJI
Zimowski Maciej2003REKREACJI

Sponsorzy

Kontakt Polskie stowarzyszenie windsurfingu

ul. Podmiejska 19
01-498 Warszawa
NIP: 522-27-98-024
Zobacz pełne dane teleadresowe