Instruktorzy wykładowcy PSWNr
Stolarski Jakubnr 0
Kaczmarek Adamnr 1
Bakes Adamnr 2
Jakub Kaczmareknr 4
Instruktorzy sportu PSWNumer / Rok uzyskania uprawnień
Adam Łożyński1S/2015
Wiktor Kuczyński2S/2015
Robert Ostrowski3S/2015
Łukasz Buderaski4S/2015
Adam Nestorowicz6S/2015
Banach Artur1S/2014
Broekere Adam2S/2014
Słoma Szymon3S/2014
Świętalski Arkadiusz4S/2014
Peszko Jacek5S/2014
Klimaszyk Jan6S/2014
Stachura Kacper7S/2014
Kapuściński Maciej8S/2014
Wojnowski Robert9S/2014
Mikuła Łukasz2013
Myszkowski Piotr2013
Nerling Witold2013
Paruzel Krystian2013
Pellowski Robert2013
Bartnik Jan2012
Kaczmarek Jakub2012
Klimczak Piotr2012
Leonowicz Kasper2012
Maszkiewicz Jan2012
Michalski Jarosław2012
Mikuła Agnieszka2012
Nowacki Piotr2012
Ożóg Andrzej2012
Piasecki Jacek2012
Rajtar Zbigniew2012
Maciej Rutkowski2012
Sztemberg Tomasz2012
Grzegorczyk Robert321/K/2010
Instruktorzy sportu MS+PSWNumer / Rok uzyskania uprawnień
Brzezina Roman2003
Brzozowski Marek2003
Brzozowski Wojciech2003
Budziszewski Piotr2003
Florczyk Piotr2003
Gojżewski Maciej2003
Grzegrzółka Paweł2003
Grzejszczyk Tomasz2003
Iwaskiv Igor2003
Jankowiak Jakub2003
Jankowiak Piotr2003
Kania Piotr2003
Kinastowski Krystian2003
Klimkowski Maciej2003
Kordal Krzysztof2003
Kwiek Bartłomiej2003
Oleksowicz Maciej2003
Orlikowski Piotr2003
Ponto Małgorzata2003
Powolny Maciej2003
Skurzak Karol2003
Staszkiewicz Adam2003
Stawicki Andrzej2003
Szlagowski Piotr2003
Zgodziński Wiktor2003
Instruktorzy PSW 2016Rok uzyskania uprawnień  
Grzegorz Bartler1S/2016SPORTU 22021
Mikołaj Guzikowski2S/2016SPORTU 22021
Karol Sadowski3S/2016SPORTU 22021
Tomasz Żegeń4S/2016SPORTU 22021
Szymon Rogosz5S/2016SPORTU 22021
Hanna Miśniakiewicz6S/2016SPORTU 22021
Aleksandra Łukaszewicz7S/2016SPORTU 22021
Jan Bednarkiewicz8S/2016SPORTU 22021
Krzysztof Miedzierski9S/2016SPORTU 22021
Martyna Mossakowska10S/2016SPORTU 22021
Mateusz Grochowski11S/2016SPORTU 22021
Jakub Filipczyk12S/2016SPORTU 22021
Krystian Olma13S/2016SPORTU 22021
Jędrzej Madler14S/2016SPORTU 22021
Albert Nowosad15S/2016SPORTU 32021
Kamil Rzechowski16S/2016SPORTU 32021
Bartosz Chronowski17S/2016SPORTU 32021
Antoni Dulczewski18S/2016SPORTU 32021
Jan Barański19S/2016SPORTU 32021
Dominik Chyła20S/2016SPORTU 32021
Octavia Halas21S/2016SPORTU 32021
Witold Iracki22S/2016SPORTU 32021
Instruktorzy rekreacji PSW POZIOM 2Rok uzyskania uprawnień
Maciej Cieluch1R2/2015
Wojciech Smyła2R2/2015
Wojciech Ciesielski3R2/2015
Piotr Pawelec4R2/2015
Mariusz Pisarski5R2/2015
Ignas Cijunaitis6R2/2015
Kristina Aleksejunaite7R2/2015
Michał Zięba8R2/2015
Olivia Caspari9R2/2015
Jan Gołda10R2/2015
Mikołaj Jaworski11R2/2015
Maksymilian Czaplewski12R2/2015
Piotr Trzmiel13R2/2015
Dawid Wal14R2/2015
Patryk Zduńczak15R2/2015
Marcin Żyliński16R2/2015
Maciej Młynarski17R2/2015
Aleksandra Szczęch18R2/2015
Paweł Skibiński19R2/2015
Patrycja Lis20R2/2015
Jan Sznajd21R2/2015
Michał Bogacz22R2/2015
Jan Koronkiewicz23R2/2015
Filip Bruchnalski24R2/2015
Marcin Włodarski25R2/2015
Maria Leonowicz26R2/2015
Paweł Błaszczak27R2/2015
Bartosz Brożek28R2/2015
Krzysztof Jałoszyński29R2/2015
Katarzyna Nabiałek30R2/2015
Instruktorzy rekreacji PSW POZIOM 1Rok uzyskania uprawnień
Wojciech Waszkiewicz1R/2015
Agata Różycka2R/2015
Krzystof Kaplyta3R/2015
Maciej Stolarczyk4R/2015
Maciej Ścibich5R/2015
Święcicki Aleksander6R/2015
Karina Ostrowska7R/2015
Mateusz Malewski9R/2015
Maks Michalik10R/2015
Beniamin Rostankowski11R/2015
Paweł Bratkowski12R/2015
Victoria Patyna13R/2015
Anna Bytnar14R/2015
Aleksandra Orlańska15R/2015
Agata Harat16R/2015
Mateusz Tarczyński17R/2015
Kacper Zalewski18R/2015
Bartłomiej Gruba19R/2015
Sebastian Gozłowski20R/2015
Marcin Mell21R/2015
Marta Maciejczyk22R/2015
Filip Pawłowski23R/2015
Patryk Długajczyk24R/2015
Paweł Garbuliński25R/2015
Piotr Stolarczyk26R/2015
Karolina Groblewska27R/2015
Instruktorzy rekreacji PSWRok uzyskania uprawnień
Słowik Grzegorz1R/2014
Babski Maciej2R/2014
Rusin Łukasz3R/2014
Bocian Marcin4R/2014
Bucki Igor5R/2014
Kowalczyk Jakub6R/2014
Szczepaniak Michał7R/2014
Tarasiewicz Wojciech8R/2014
Patok Maciej9R/2014
Konieczka Marcin10R/2014
Różycki Paweł11R/2014
Rewerelli Michał12R/2014
Peszko Juliusz13R/2014
Sarzyński Jakub14R/2014
Włoch Krzysztof15R/2014
Mikołajczyk Michał16R/2014
Ostrowski Michał17R/2014
Piszczatowski Artur18R/2014
Smoleń Jakub19R/2014
Sarzyński Maciej20R/2014
Korczyński Witold21R/2014
Polański Jakub22R/2014
Piątek Agnieszka23R/2014
Morzyk Filip24R/2014
Sikora Rafał25R/2014
Spałek Kevin26R/2014
Orliński Filip27R/2014
Banaszczyk Grzegorz28R/2014
Sarbak Bartosz29R/2014
Sawala Piotr 31R/2014
Boćkowski Jakub32R/2014
Strubiński Konrad33R/2014
Magdalena Pawelec35R/2014
Sabatowski Karol37R/2014
Grażyna Łopata40R/2014
Julia Chmielewska42R/2014
Bicki Karol2013
Bicki Łukasz2013
Bross Krzysztof2013
Dąbrowski Robert2013
Gutkowska Agnieszka2013
Januszewski Wojciech2013
Jasiński Konrad2013
Karnus Mariusz2013
Kędra Magda2013
Komar Maria2013
Kraszewska Monika2013
Lussa Michał2013
Łożyński Adam2013
Marciniak Hubert2013
Myszkowska Monika2013
Nawrocki Mariusz2013
Nowakowski Przemysław2013
Ostrowski Robert2013
Pakosz Julia2013
Pisarski Zbigniew2013
Powolny Marta2013
Różycki Paweł2013
Siemczyk Wiesław2013
Sikora Krzysztof2013
Spychalski Jakub2013
Świniarski Wojciech2013
Szczepaniak Michał2013 , 7R/2014
Walerowicz Paweł2013
Walkiewicz Szymon2013
Wesołowski Piotr2013
Witosz Karol2013
Zaucha Mateusz2013
Zbylut Filip2013
Złotkiewicz Paweł2013
Fejgin Piotr 2013
Czerwiński michał2012
Danaburski Damian2012
Kowalczyk Jakub2012,6R/2014
Musial Mikołaj2012
Piątkowski Igor2012
Szyszka Sebastian2012
Turlej Jan2012
Wielec Dawid2012
Wrzosek Katarzyna2012
Graniczny Rafał2011
Karp Krzysztof2011
Kazimierak Zofia2011
Klęczar Mariusz2011
Kosior Dariusz2011
Kuźniarski Artur2011
Magdziarz Ewa2011
Mazur Karolina2011
Milewski Tomasz2011
Monkiewicz Tomasz2011
Przytulski Piotr2011
Staniszewski Bartosz2011
Wiśniewski Wojciech2011
Zaręba Grzegorz2011
Zięba Kacper2011
Adolf Michał2010
Broekere Adam2010
Bylica Bogna2010
Derc Piotr2010
Dezor Tomasz2010
Goły Michał2010
Koropecki Mikołaj2010
Krzysztofiak Jakub2010
Krzysztofiak Stefan2010
Lester Michał2010
Majgier Filip2010
Misiak Tomasz2010
Pakuła Roch2010
Paruzel Krystian2010
Peszko Jacek2010
Piętowska Katarzyna2010
Pozorski Adrian2010
Puławski Grzegorz2010
Sak Mateusz2010
Tomkiewicz Kamila2010
Winiarski Jan2010
Żurawiecka Anna2010
Dworczak Marcin2009
Ermel Andrzej2009
Figiel Jakub2009
Gorlewski Piotr2009
Jakubiak Mateusz2009
Juśkiewicz Ewa2009
Kaźmierczak Paweł2009
Kędzior Marek2009
Klimczak Wojciech2009
Korcz Jacek2009
Krużewski Michał2009
Leonowicz Katarzyna2009
Leonowicz Krzysztof2009
Lulewicz Wojciech2009
Macha Mateusz2009
Mikołajek Kazimierz2009
Misura Jacek2009
Namysłowski Michał2009
Ostropolski Przemysław2009
Rzyman Gustaw2009
Stopa Agnieszka2009
Stopa Marcin2009
Bartoń Michał2008
Borucki Robert2008
Cichocki Piotr2008
Dziwoki Tomasz2008
Foryś Marek2008
Górska Maria2008
Gryszko Janusz2008
Kazimierak Piotr2008
Kaźmierczak Kacper2008
Kaźmierczak Kajetan2008
Król Kamil2008
Majchrzak Marcin2008
Michalak Adam2008
Pełszyński Bartosz2008
Pisarski Michał2008
Rajewski Artur2008
Ratajczak Piotr2008
Słomka Kajetan2008
Stózik Bartłomiej2008
Strycharczyk Milena2008
Stupnicki Witold2008
Świętalski Arkadiusz2008
Świder Bartosz2008
Walichowski Łukasz2008
Wykrota Michał2008
Żurawiecki Marek2008
Broekere Tomek2007
Cebo Jarosław2007
Dzięcielski Jakub2007
Herman Wojciech2007
Janduła Mateusz2007
Kamiński Leszek2007
Kastory Jan2007
Kaźmierczak Mateusz2007
Kilarska Joanna2007
Kołakowski Aleksander2007
Łaszcz Hanna2007
Małek mikołaj2007
Matejak Filip2007
Mikuła Łukasz2007
Sadowy Stanisław2007
Słabosz Paweł2007
Swinder Maja2007
Wałecka Joanna2007
Wieczorek Jagoda2007
Zapora Patryk2007
Barańczuk Marcin2006
Bojdak Karolina2006
Kaźmierczak Mateusz2006
Kędra Bartosz2006
Lewandowski Waldemar2006
Mokrosz Dominik2006
Pogorzelski Marek2006
Smołka Maciej2006
Staniszewski Szymon2006
Szwajkosz Szczepan2006
Bałaziński Hugo2005
Buszman Piotr2005
Cudek Adam2005
Kijowska Dominika2005
Kuczara Paweł2005
Majchrzak Michał2005
Miarczyński Jarosław2005
Mroczek Maciej2005
Orłowski Karol2005
Pura Karolina2005
Rydrych Rafał2005
Smołka Adam2005
Traczyk Krzysztof2005
Zimnol Jan2005
Bączyk Jarosław2004
Figura Tomasz2004
Gliński Janusz2004
Głowiak Łukasz2004
Hoffa Michał2004
Jurkanis Julia2004
Maślak Krzysztof2004
Pelak Sławomir2004
Powolny Barbara2004
Sikora Janusz2004
Szołtysek Adam2004
Tul Wojciech2004
Wesołowski Jakub2004
Wyszkowska Ewa2004
Barski Michał2003
Borkowski Krzysztof2003
Brzostowicz Marcin2003
Cegłowski Łukasz2003
Ceran Łukasz2003
Damrat Mateusz2003
Domagalski Maciej2003
Gardasiewicz Paweł2003
Gawlik Wojciech2003
Góra Agnieszka2003
Jarosz Wojciech2003
Kołakowski Bartłomiej2003
Kołodyński Jacek2003
Konzak Agnieszka2003
Kowaluk Grzegorz2003
Kubica Paweł2003
Langier Magdalena2003
Łukaszewski Marcin2003
Majkowska Anita2003
Marchewka Darek2003
Matyaszczyk Wojciech2003
Mirecki Tomasz2003
Morawski Paweł2003
Motyka Wiktor2003
Ochrymowicz Piot2003
Ożóg Andrzej2003
Paśnikowski Paweł2003
Pińkowski Michał2003
Pisiewicz Łukasz2003
Ptak Dominik2003
Puchalski Michał2003
Puchowski Bartosz2003
Puzynowski Piotr2003
Rakowska Katarzyna2003
Rakowski Cezary2003
Rakowski Mirosław2003
Sadowski Piotr2003
Sałek Jakub2003
Siatkowski Bartłomiej2003
Skalska Iwona2003
Staszewska Dorota2003
Staszewski Grzegorz2003
Suchowierski Marek2003
Szkutnik Maksymilian2003
Terlikowski Piotr2003
Zdzieborski Nikodem2003
Zieiński Maciej2003
Zimowski Maciej2003

 

Sponsorzy

Kontakt Polskie stowarzyszenie windsurfingu

ul. Podmiejska 19
01-498 Warszawa
NIP: 522-27-98-024
Zobacz pełne dane teleadresowe