Aktualności | Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu

Aktualności

Wraca, nie wraca?! Sty 21, 2020

Wraca, nie wraca?! Wielu miłośników windsurfingu zadawało sobie to pytanie. Tymczasem Michał Polanowski przerywa tajemnicze milczenie i zdradza sekrety swojej przyszłości. Mamy informacje ciekawe, a nawet i sensacyjne!

czytaj dalej

Licencje zawodnicze PZŻ 2020 Sty 7, 2020

Do wszystkich zawodników! Zmieniły się zasady wydawania ubezpieczeń oraz licencji Polskiego Związku Żeglarskiego. Od tego roku ubezpieczenia i licencje PZŻ wydawane są droga elektroniczną na stronie ebiuro.pya.org.pl.

czytaj dalej

POL-10 się zbroi! Gru 17, 2019

Wojtek Brzozowski (POL-10) wrócił do poważnego ścigania, pokazując się z dobrej strony na Mistrzostwach Świata Foila w Pucku, a także na imprezach PWA. Wszystko wskazuje na to, że sezon 2020 potraktuje jeszcze poważniej.

czytaj dalej

Trwają prace nad kalendarzem PSW 2020 Gru 3, 2019

Wczesna zima to okres „odpoczynku” od windsurfingowych zmagań. Wprawdzie niektórzy zawodnicy cały czas żeglują, niektórzy wybierają zimowe szaleństwo na nartach lub snowboardzie, inni ładują akumulatory na siłowni i salach treningowych. Są tacy, którzy się resetują, ale zwykle trwa to do Nowego Roku, bo później tęsknota za windsurfingiem wzrasta i zaczynamy z utęsknieniem wyczekiwać wiosennych temperatur, […]

czytaj dalej

Mamy to! Lis 3, 2019

Rozsądek i przyszłość zwyciężyły! Tysiące głosów, setki osób zaangażowanych osobiście w to, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się niemożliwe, rewolucyjna zmiana olimpijskiej klasy windsurfingowej z RSX na Foila stała się faktem.

czytaj dalej

Medal Ani Igielskiej w klasie Techno 293 Lis 2, 2019

W hiszpańskiej miejscowości El Puerto De Santa Maria koło Kadyksu zakończyły się Mistrzostwa Świata w windsurfingowej klasie Techno 293. Polska reprezentacja wraca z medalem!

czytaj dalej

Spontan Trip na Litwę/Łotwę Paź 28, 2019

Nagrzani na rozegranie Mistrzostw Polski Wale, w miniony weekend musieliśmy coś ze sobą zrobić, żeby rozładować ciśnienie. Zebraliśmy się więc w 6 osobowym składzie na podróż do Danii. Prognoza, jak to prognoza, lubi się zmieniać… i dosłownie, gdy już kilka osób ruszyło w trasę, to Dania okazała się złym kierunkiem. Szybka analiza map pogodowych i […]

czytaj dalej

Rekordowy Windmagedon Paź 27, 2019

Za nami druga edycja regat Windmagedon, wzorowanego na słynnym wyścigu Defi Wind, rozgrywanym we Francji. W tym roku organizatorzy: Paweł Kowalski i Maciej Dziemiańczuk, zanotowali rekordową frekwencję. Na starcie stanęło blisko 130 uczestników.

czytaj dalej

Słabowiatrowy Finał Pucharu Polski Paź 21, 2019

W Pucku, regatami Finału Pucharu Polski, zakończył się sezon windsurfingowy w naszym kraju. Podczas tej samej imprezy rozegrano również Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Windsurfingu.

czytaj dalej

Leszka Pawlika pamięci Regaty 2019 Wrz 30, 2019

ieporęt-Pilawa gościł windsurferów ścigających się w regatach „Leszka Pawlika pamięci Regaty 2019”. Tym razem rywalizowano jedynie na deskach mieczowych. Była to impreza zaliczana do Pucharu Polski PSW.

czytaj dalej

Sponsorzy

Kontakt Polskie stowarzyszenie windsurfingu

ul. Podmiejska 19
01-498 Warszawa
NIP: 522-27-98-024
Zobacz pełne dane teleadresowe