Mistrzostwa Świata Formula Foil Racing 2019 | Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu

powrót do wszystkich zawodów

O imprezie

Rehasport Mistrzostwa Świata Formula Foil Racing 2019 w Pucku. Regaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu, zaliczane do Pucharu Polski.

Poniżej wyniki = miejsca do rankingu Pucharu Polski. Pełne wyniki poszczególnych wyścigów na stronie Mistrzostw Świata.

Lokalizacja imprezy

ADRES: Port Jachtowy Puck

Relacja na żywo

Wyniki wyścigów

MSC Imię i nazwisko Numer Kategoria W-1 Punktacja
1 Steve Allen AUS-0 OFR Master 1 1
2 Maciek Rutkowski POL-23 OFR Senior 2 2
3 Wojciech Brzozowski POL-10 OFR Master 3 3
4 Przemysław Miarczyński POL-126 OFR Senior 4 4
5 Elia Colombo SUI-63 OFR Senior 5 5
6 Alecandre Cousin FRA-752 OFR Senior 6 6
7 Arnon Dagan ISR-1 OFR Master 7 7
8 Bartłomiej Kwiek POL-1111 OFR Master 8 8
9 Paweł Tarnowski POL-182 OFR Senior 9 9
10 Piotr Myszka POL-82 OFR Senior 10 10
11 Paweł Dittrich POL-381 OFR Master 11 11
12 Fernando Martinez ESP-71 OFR Master 12 12
13 Matteo Benz SUI-601 OFR Senior 13 13
14 Janis Preiss LAT-23 OFR Master 14 14
15 Giedrius Liutkus LTU-11 OFR Master 15 15
16 Gediminas Gresevicius LTU-76 OFR Master 16 16
17 Arne Debeuf BEL-96 OFR Senior 17 17
18 Michał Polak POL-42 OFR Junior 18 18
19 Rafa Aguado ESP-101 OFR Master 19 19
20 Wojciech Mroczyński POL-48 OFR Senior 20 20
21 Tomasz Słomski POL-14 OFR Master 21 21
22 Jan Klimaszyk POL-9 OFR Senior 22 22
23 Kajetan Machura POL-144 OFR Junior 23 23
24 Max Beaman GBR-262 OFR Junior Młodszy 24 24
25 Sławomir Buchholz POL-179 OFR Master 25 25
26 Onur Cauit TUR-399 OFR Senior 26 26
27 Kuba Janik POL-63 OFR Senior 27 27
28 Dominik Lewinski POL-636 OFR Junior 28 28
29 John Kaju EST-24 OFR Senior 29 29
30 Witold Dudziński POL-507 OFR Master 30 30
31 Justinas Dievaitis LTU-421 OFR Senior 31 31
32 Marina Alabau ESP-5 OFR Senior 32 32
33 Kuba Guzdek POL-77 OFR Senior 33 33
34 Stefan Voxby SWE-2 OFR GrandMaster 34 34
35 Siergiej Pavlenko RUS-10 OFR GrandMaster 35 35
36 David Coles GBR-69 OFR GrandMaster 36 36
37 Uif Sjostedf SWE-8 OFR GrandMaster 37 37
38 Robertas Berkelis LTU-127 OFR GrandMaster 38 38
39 Blanca Alabau Neira ESP-3 OFR Senior 39 39
40 Jacek Wróż POL-508 OFR Master 40 40
41 Max Baaijen NED-61 OFR Junior 41 41
42 Krzysztof Żarnowski POL-661 OFR Junior Młodszy 42 42
43 Bartosz Grzesiek POL-521 OFR Master 43 43
44 Patryk Adamczak POL-46 OFR Senior 44 44
45 Maja Dziarnowska POL-7 OFR Senior 45 45
46 Aleksander Niziołek POL-146 OFR Junior Młodszy 46 46
47 Adam Morawski POL-56 OFR Senior 47 47
48 Vladimir Derkach RUS-44 OFR GrandMaster 48 48
49 Andrey Oborenko RUS-604 OFR GrandMaster 49 49
50 Kacper Gwóźdź POL-5 OFR Junior Młodszy 50 50
51 Martin Marchewicz POL-289 OFR Junior 51 51
52 Witold Smętek POL-15 OFR GrandMaster 52 52
53 Linda Falkiewicz POL-236 OFR Junior Młodszy 53 53
54 Aleksandra Wasiewicz POL-122 OFR Junior Młodszy 54 54
55 Olaf Grodzicki POL-147 OFR Junior Młodszy 55 55
56 Piotr Łunkiewicz POL-30 OFR Master 56 56
57 Piotr Chrzanowski POL-609 OFR Senior 57 57

Livetracking GPS

Klasa:

Sesja:

Imię i nazwisko Numer
    ROZWIŃ
    Ustawienia:
    Śledzenie zawodników
    Prędkość odtwarzania
    Wczytywanie...

    Galeria

    Kontakt Polskie stowarzyszenie windsurfingu

    ul. Podmiejska 19
    01-498 Warszawa
    NIP: 522-27-98-024
    Zobacz pełne dane teleadresowe